Делікатний підхід до делікатної проблеми

В сучасному світі, обираючи професію, люди часто керуються фінансами чи престижем. Але сьогодні ми розповімо вам про людину, для якої робота - це не просто вибір, а покликання.


Полянський Павло Антонович закінчив медичний факультет Ужгородського національного університету в 1992 році. Завдяки високому професіоналізму вже в 1995 році лікаря було призначено на посаду завідувача хірургічним відділенням Ужгородської лікарні. У 2015 році Полянський Павло Антонович приєднався до колективу співробітників «ОН Клінік Ужгород». Зараз Павло Антонович - лікар-проктолог вищої категорії зі стажем роботи понад 26 років.

Які хвороби лікує

Діагностика і лікування у проктолога потрібне пацієнтам з патологіями товстої і прямої кишки, заднього проходу. Найпоширенішими проктологічними захворюваннями є:

         Геморой

Хвороба виникає при варикозному розширенні вен заднього проходу. При проведенні діагностичного огляду лікар виявляє запалені судини  - гемороїдальні вузли. До виникнення хвороби призводить неправильне харчування, несвоєчасне лікування запорів, вагітність. У групі ризику - люди сидячих професій і ті, хто займається важкою фізичною працею. Геморой вимагає постійного медичного контролю. При відсутності лікування хвороба легко переходить в хронічну форму, що призводить до ускладнень у вигляді тромбозу і кровотечі.

Патологія виникає при порушеннях кровообігу в органах малого тазу, травмуванні слизової прямої кишки, та потраплянні сторонніх предметів.

         Поліпи

Ці доброякісні новоутворення можуть ніяк себе не проявляти. У деяких випадках пацієнт звертається до проктолога зі скаргами на дискомфорт в області заднього проходу, порушення дефекації. В результаті ректоскопічного дослідження прямої та частини сигмоїдної кишки (товсту кишку оглядають ендоскопічно) виявляють нарости на слизовій. Їх розмір може становити від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Небезпека поліпів полягає в тому, що вони здатні переходити в злоякісну форму. Великі нарости можуть викликати повну або часткову непрохідність кишечнику.

Точний діагноз при підозрі на проктологічне захворювання може поставити тільки лікар! При болях, свербінні або печінні в області заднього проходу, появі домішок крові зі слизом або гноєм, порушенні дефекації потрібна термінова консультація проктолога!

Випадок з практики

Випадок з практики Полянського Павла Антоновича показує, як лікування проктологічних захворювань малоінвазивними методами змінює ставлення пацієнтів до вирішення таких делікатних проблем. Люди схильні відкладати візит до проктолога через сором чи страх перед оглядами.

До Павла Антоновича звернувся чоловік з ускладненнями геморою. Пацієнт довго тягнув зі зверненням до медичної установи, терпів сильний біль. При огляді, в області заднього проходу був виявлений тромб. Причина патології - важка фізична праця і відсутність лікування геморою, що призвело до ускладнень.

Пацієнту була проведена зовнішня тромбектомія - видалення тромбу за допомогою радіохвильового апарату Сургітрон. Після процедури пацієнта відпустили додому. Реабілітація зайняла всього один тиждень, протягом якого все загоїлася.


ОН Клінік Ужгород знаходиться за адресою:
пр. Свободи, 43 -
Час роботи клініки: пн -пт. 08:00 - 20:00
сб.
09:00 - 17:00  

тел. /0312/ 45 15 15