У Києві удвічі зросла кількість випадків захворювання дітей на гострі кишкові інфекції
18 мая, 2017 год
463
"Протягом I кварталу 2017 в місті Києві в 2,2 рази зросла захворюваність серед дітей на гострі кишкові інфекції. Зареєстровано 93 випадки захворювання дітей проти 43 випадків за аналогічний період минулого року", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, захворюваність на ротавірусний ентерит серед дитячого населення зросла в 3,1 рази: захворіло 505 дітей проти 162 за I квартал 2016 року.
Крім того, в службі додали, що від початку року в Києві зареєстровано чотири спалахи захворювання на гостру кишкову інфекцію в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.