Наталя Крушельницька четверг, 4 июня
Щира вдячність лікарю Зінич Петру Петровичу
Дай Бог нікому , ніколи не хворіти. Але якщо виникла необхідність , краще звертатись до таких лікарів як Зінич Петро Петрович. Професіонал, чудова людина, завжди в гуморі. Операція по видаленню вузлів щитоподібної залози прошла успішно, в післяопераційний період теж все добре. Докладно все пояснює, як відбуватиметься операція та як відбуватиметься відновлення після операції. Після операції прошло 2,5 місяці. Щитоподібна залоза працює, гормони в нормі. Щира вдячність Петру Петровичу. Окрема подяка анестезіологові Яні (на жаль, не пам'ятаю прізвище). З наркозу (якого боялася через мою серцеву недостатність) вийшла дуже легко. Дякую Інституту, дякую лікарям та всьому персоналу. Дякую, що ви є