Наркологический центр "РЕНА-Клиник"

Сеть клиник Наркологический центр "РЕНА-Клиник" в Киеве. 2 отделения
4.9
5 613 просмотров
Реклама

Наркологический центр "РЕНА-Клиник" отзывы

  • Лариса
    22 марта, 2023 год
    Подяка
    Дякую спеціалістам РЕНА-КЛИНИК за початок нового життя. У чоловіка мати, погано себе почувала, і я дивилася за нею...Спочатку сприймала це нормально, але через деякий час мене почало це дратувати. Я пішла до лікаря Яніни Михайлівни. Вона дуже класний спеціаліст...допомогла з моїм психічним і нервовим станом і виявилося, що в РЕНА-КЛИНИК,... Читать отзыв Дякую спеціалістам РЕНА-КЛИНИК за початок нового життя. У чоловіка мати, погано себе почувала, і я дивилася за нею...Спочатку сприймала це нормально, але через деякий час мене почало це дратувати. Я пішла до лікаря Яніни Михайлівни. Вона дуже класний спеціаліст...допомогла з моїм психічним і нервовим станом і виявилося, що в РЕНА-КЛИНИК, є послуга догляду за людьми похилого віку. Я поговорила з чоловіком, і наступного дня ми вже збирали речі! Дякую що у потрібний момент, зустрілись потрібні люди!
  • Роман
    21 марта, 2023 год
    Може моя історія врятує життя.
    Я народився в неблагополучній сім'ї, де батько пив, тому це вважалося нормою. Але в один момент, мені стало страшно, коли я побив людину і на ранок нічого не пригадував. Я вирішив пройти лікування у РЕНА-КЛИНИК. Згодом кинув пити, зустрів красуню дружину у нас вже 3 діточок. Аби не спеціалісти РЕНА-... Читать отзыв Я народився в неблагополучній сім'ї, де батько пив, тому це вважалося нормою. Але в один момент, мені стало страшно, коли я побив людину і на ранок нічого не пригадував. Я вирішив пройти лікування у РЕНА-КЛИНИК. Згодом кинув пити, зустрів красуню дружину у нас вже 3 діточок. Аби не спеціалісти РЕНА- КЛИНИК. Я б не знаю на що могло перетворитися моє життя.
  • Світлана
    21 марта, 2023 год
    Дяка працівникам клініки
    Після розлучення з чоловіком та несправедливого поділу спільно нажитого майна, в мене стався нервовий розлад, який ще посилився вживанням алкоголю. Звернутися за допомогою було ні до кого оскільки всі мої друзі були нашими спільними з чоловіком. І в цей момент вони теж від мене відвернулися. Тому єдиною розрадою стала... Читать отзыв Після розлучення з чоловіком та несправедливого поділу спільно нажитого майна, в мене стався нервовий розлад, який ще посилився вживанням алкоголю. Звернутися за допомогою було ні до кого оскільки всі мої друзі були нашими спільними з чоловіком. І в цей момент вони теж від мене відвернулися. Тому єдиною розрадою стала чарка. Якби не спеціалісти клініки, взагалі не знаю, щоб було з моїм життям, тому щиро вдячна вам!! І на далі й працюйте і допомагайте людям.
  • Алла
    21 марта, 2023 год
    Велика подяка.
    Я страждала на наркотичну залежність, всі мої спроби покінчити з цією шкідливою звичкою.Зверталась до багатьох спеціалістів. Потім друзі порадили зверунутися в РЕНА-Клиник. Якщо чесно, йшла на перший прийом взагалі без очікувань, але сталось диво. Спеціалісти клініки дуже професійно і не нав'язливо змогли допомогти мені розв'язувати цю проблему. Не скажу, що... Читать отзыв Я страждала на наркотичну залежність, всі мої спроби покінчити з цією шкідливою звичкою.Зверталась до багатьох спеціалістів. Потім друзі порадили зверунутися в РЕНА-Клиник. Якщо чесно, йшла на перший прийом взагалі без очікувань, але сталось диво. Спеціалісти клініки дуже професійно і не нав'язливо змогли допомогти мені розв'язувати цю проблему. Не скажу, що це був легкий шлях. Але разом зі спеціалістами РЕНА-КЛИНИК мені все вдалося. Висловлюю вам свою подяку за те, що врятували моє життя!
  • Дина
    20 марта, 2023 год
    Якість та професійність
    Порадили реабилитолога в цій клініці.. І о диво, я знайшла свою людину. Звернулась за профілактикою корекції лікування порушень роботи опорно-рухового апарату, Порадили реабилитолога в цій клініці.. І о диво, я знайшла свою людину. Звернулась за профілактикою корекції лікування порушень роботи опорно-рухового апарату,
  • Ангелина
    20 марта, 2023 год
    Благодларность
    Рекомендую цю клініку від душі.. Тут всі лікарі кваліфіковані, мені дуже сподобалася методика соціального педагога та гештальт-терапевта. Мені сподобалось. Дякую Вам! Рекомендую цю клініку від душі.. Тут всі лікарі кваліфіковані, мені дуже сподобалася методика соціального педагога та гештальт-терапевта. Мені сподобалось. Дякую Вам!
  • Максим
    15 марта, 2023 год
    Отзыв
    Хорошая клиника. Доступно. Есть стационар. Питание + поддержка 24/7 Хорошая клиника. Доступно. Есть стационар. Питание + поддержка 24/7
  • Анна
    15 марта, 2023 год
    Слова Благодарности!
    Посоветовали клинику знакомые, так как тема касалась пьющего отца. Очень хорошие специалисты, клиентоориентированны. Знали, когда и как лучше. Мне же психолог подсказал, как можно помочь отцу, при окончании лечения, изменив поведение. К психологу теперь хожу по своим вопросам.. И моя жизнь качественно улучшилась... Спасибо за вашу работу!!! Посоветовали клинику знакомые, так как тема касалась пьющего отца. Очень хорошие специалисты, клиентоориентированны. Знали, когда и как лучше. Мне же психолог подсказал, как можно помочь отцу, при окончании лечения, изменив поведение. К психологу теперь хожу по своим вопросам.. И моя жизнь качественно улучшилась... Спасибо за вашу работу!!!
  • Mike
  • Инга
    13 марта, 2023 год
    Отзыв
    К сожалению, присутствовала в момент, когда это непонятно что женского пола, начала по телефону оскорблять сотрудницу, говорить ей разные гадости..Это ужасно было..На самом деле клиника очень хорошая, я туда обращалась и всем довольна)) Уважаемые сотрудники, не обращайте внимание на хамов))) Ваши благодарные пациенты всегда с Вами))) К сожалению, присутствовала в момент, когда это непонятно что женского пола, начала по телефону оскорблять сотрудницу, говорить ей разные гадости..Это ужасно было..На самом деле клиника очень хорошая, я туда обращалась и всем довольна)) Уважаемые сотрудники, не обращайте внимание на хамов))) Ваши благодарные пациенты всегда с Вами)))
  • Рена
    13 марта, 2023 год
    Ответ от клиники
    Уважаемая, не знаю с кем Вы разговаривали, но у нас есть запись этого разговора, в котором Вы сначала, по всей видимости пребывая в нетрезвом состоянии, ведете антиукраинскую пропаганду, требуете справку с диагнозом для мужа, чтобы его не отправили на фронт. По всей видимости Вы занимаетесь коллаборантством, исходя из такой риторики.... Читать отзыв Уважаемая, не знаю с кем Вы разговаривали, но у нас есть запись этого разговора, в котором Вы сначала, по всей видимости пребывая в нетрезвом состоянии, ведете антиукраинскую пропаганду, требуете справку с диагнозом для мужа, чтобы его не отправили на фронт. По всей видимости Вы занимаетесь коллаборантством, исходя из такой риторики. А после разъяснений, извините, но наша сотрудница таких выражений даже в одесском порту не слышала.
  • Гость
    12 марта, 2023 год
    Ужас
    Не знаю с кем общалась, возможно звонила уборщица, но тон и посыл был такой, что я сомневаюсь в адекватности человека. Перебивала, не слушала меня, сказала, что мой запрос - ерунда. Вы вообще обратите внимание, кто у вас работает. Не знаю с кем общалась, возможно звонила уборщица, но тон и посыл был такой, что я сомневаюсь в адекватности человека. Перебивала, не слушала меня, сказала, что мой запрос - ерунда. Вы вообще обратите внимание, кто у вас работает.
    Достоинства Нет
    Недостатки Не знаю с кем общалась, возможно звонила уборщица, но тон и посыл был такой, что я сомневаюсь в адекватности человека. Перебивала, не слушала меня, сказала, что мой запрос - ерунда. Вы вообще обратите внимание, кто у вас работает.
  • Гість
    9 марта, 2023 год
    Гарна клініка
    У цій клініці дійсно займаються пацієнтами, на відміну від багатьох клініках і ребцентрах столиці та й інших великих міст. З повагою, вдячні родичі пацієнта У цій клініці дійсно займаються пацієнтами, на відміну від багатьох клініках і ребцентрах столиці та й інших великих міст. З повагою, вдячні родичі пацієнта
  • Пацієнт
    7 марта, 2023 год
    Дякую!
    Зауважень до клініки і до персоналу абсолютно немає. Зауважень до клініки і до персоналу абсолютно немає.
  • Олена
    6 марта, 2023 год
    Брат пів року вже тверезий!
    Добрий вечір! У серпні 2022 , поклала свого брата до Рена - клініки. Пробув він там тиждень . До цього вживав наркотики та алкоголь , лікували неодноразово , вистачало його ненадовго… В цей раз в нього вже НАЙДОВША ремісія !!! Дякую дуже лікарям за роботу! Добрий вечір! У серпні 2022 , поклала свого брата до Рена - клініки. Пробув він там тиждень . До цього вживав наркотики та алкоголь , лікували неодноразово , вистачало його ненадовго… В цей раз в нього вже НАЙДОВША ремісія !!! Дякую дуже лікарям за роботу!
    Достоинства Чудові лікарі
    Харчування краще ніж вдома
    Всі кімнати рівня VIP
Реклама
Киев
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , Харьковское шоссе, 152, корп. 2, оф. 222
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , вулиця Дачна, 47
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ