Анна 8 мая, 2026 год
Уролог Шаклан Халід Ахметович
Хочу залишити відгук про прекрасного лікаря, професіонала своєї справи, чесного і порядного фахівця! Халід Ахметович не просто лікар, це та людина після спілкування і лікування в якого, не захочеться шукати інших лікарів! Професіонал своєї справи, з «золотими руками» і «добрим серцем». Оперував всіх членів родини, спостерігаємося і обстежуємося у нього! Щира рекомендація для тих, хто ще не знайшов свого уролога!