Порадили мені клініку, сказали, що лікарка дуже хороша Козицька Я.М. Дочекалася, поки чоловік трохи оклигає, і повезла. Лікар умовила чоловіка лягти в клініку, щоб не зірватися. Результат є! Чоловік отямився. Зараз уже без ліків, продовжує на психотерапію їздити без умовлянь. Сам каже, що ожив. Спасибі величезне лікарю! Порадили мені клініку, сказали, що лікарка дуже хороша Козицька Я.М. Дочекалася, поки чоловік трохи оклигає, і повезла. Лікар умовила чоловіка лягти в клініку, щоб не зірватися. Результат є! Чоловік отямився. Зараз уже без ліків, продовжує на психотерапію їздити без умовлянь. Сам каже, що ожив. Спасибі величезне лікарю!
Клініка "Рена- Клиник" врятувала мого батька від ігроманії. Доктор Козицька та її команда використовували широкий спектр методик, щоб допомогти йому подолати залежність від ігор: використовували когнітивно-поведінкову терапію, націлену на зміну думок і поведінки, проводили індивідуальні консультації, а також організовували групові терапії, де всі могли спілкування один з одним. Клініка "Рена- Клиник" врятувала мого батька від ігроманії. Доктор Козицька та її команда використовували широкий спектр методик, щоб допомогти йому подолати залежність від ігор: використовували когнітивно-поведінкову терапію, націлену на зміну думок і поведінки, проводили індивідуальні консультації, а також організовували групові терапії, де всі могли спілкування один з одним.
Щиро вдячний Яніні Михайлівні. З перших хвилин взялася за моє лікування. Вивела мене з дуже важкого, запійного стану. Надалі попрацювала над усуненням моїх психологічних розладів. В клініці зі сприятливою атмосферою і хорошими умовами, в комплексі з приємним персоналом, відчуваєш себе людиною під час реабілітації. Тепер я у чудовій формі та... Читать отзывЩиро вдячний Яніні Михайлівні. З перших хвилин взялася за моє лікування. Вивела мене з дуже важкого, запійного стану. Надалі попрацювала над усуненням моїх психологічних розладів. В клініці зі сприятливою атмосферою і хорошими умовами, в комплексі з приємним персоналом, відчуваєш себе людиною під час реабілітації. Тепер я у чудовій формі та повному здоров'ї. Хочеться жити і творити. Дякую за допомогу.
Дуже вдячний знайомим за те, що мені порекомендували цю чудову клініку саме тут проходить зараз лікування від наркоманії мій син, йому 18 років. Лікування проходить дуже добре спасибі Яніні Михайлівні за це шикарне і приголомшливе лікування від наркоманії. Дуже вдячний знайомим за те, що мені порекомендували цю чудову клініку саме тут проходить зараз лікування від наркоманії мій син, йому 18 років. Лікування проходить дуже добре спасибі Яніні Михайлівні за це шикарне і приголомшливе лікування від наркоманії.
Хороша клініка, бо допомогли мені впоратися з моєю бідою. З дружиною були постійні сварки через те, що я випивав, а востаннє взагалі ледь руку на неї не підняв. Це була остання крапка, тож сам сюди записався і приїхав на лікування. Було непросто, але зараз я почуваюся чудово.
Спасибі величезне Вам, Яніна... Читать отзывХороша клініка, бо допомогли мені впоратися з моєю бідою. З дружиною були постійні сварки через те, що я випивав, а востаннє взагалі ледь руку на неї не підняв. Це була остання крапка, тож сам сюди записався і приїхав на лікування. Було непросто, але зараз я почуваюся чудово. Спасибі величезне Вам, Яніна Михайлівна!!!!
Хочу висловити свою особисту подяку лікарю Яніні Михайлівні за те, що вона буквально врятувала моє життя. Я вже не сподівалася вибратися, життя було в чорному кольорі, але завдяки цій людині, її професіоналізму та таланту, все змінилося, і я стала іншою, спасибі вам від душі, а також висловлюю свою щиру вдячність... Читать отзывХочу висловити свою особисту подяку лікарю Яніні Михайлівні за те, що вона буквально врятувала моє життя. Я вже не сподівалася вибратися, життя було в чорному кольорі, але завдяки цій людині, її професіоналізму та таланту, все змінилося, і я стала іншою, спасибі вам від душі, а також висловлюю свою щиру вдячність усьому персоналу "Рена- Клиник".
Син вживав наркотики, героїн, я довго терпіла, йшла на поводу його вживання, доходило до того, що я не могла дивитися, як його ламало, і вже сама готова була йому їх купувати. Подруга порадила мені центр "Рена-Клиник", у неї там одужував син, зараз тверезий уже 3 роки. Я погодилася, бо терпіти... Читать отзывСин вживав наркотики, героїн, я довго терпіла, йшла на поводу його вживання, доходило до того, що я не могла дивитися, як його ламало, і вже сама готова була йому їх купувати. Подруга порадила мені центр "Рена-Клиник", у неї там одужував син, зараз тверезий уже 3 роки. Я погодилася, бо терпіти це було вже неможливо. Лікування тривало пів року, протягом цього часу я відвідувала лекції та спеціальні курси для співзалежних, теж спілкувалася і працювала з психологом, іншими словами, як і син, теж лікувалася. Як результат це нормальні довірчі стосунки між нами і тверезий син. Дякую Яніні Михайлівні, за супровід та допомогу. Сердечно вдячна!
Сидів на клубних наркотиках, вживати почав років у 17, спершу було весело, компанії, тусовки, клуби, дівчата, я й не помітив, як моє захоплення переросло в постійну основу і перетворилося на щоденне вживання. Я вже вживав на роботі, вдома просто так, з часом я перестав ходити по клубах, спілкуватися з товаришами,... Читать отзывСидів на клубних наркотиках, вживати почав років у 17, спершу було весело, компанії, тусовки, клуби, дівчата, я й не помітив, як моє захоплення переросло в постійну основу і перетворилося на щоденне вживання. Я вже вживав на роботі, вдома просто так, з часом я перестав ходити по клубах, спілкуватися з товаришами, просто тупо сидів удома і вживав наркоту. Потім звільнився з роботи, оскільки остання стала заважати мені спокійно вживати. Одумався не відразу, тільки коли батьки відправили мене в Рена -Клиник. Спершу не хотів, вважав, що, незважаючи на всі наслідки, у мене все гаразд і я не наркоман, але з фактами, які вміло донесла мені Яніна Михайлівна, не посперечаєшся. Я почав одужувати і зараз у мене зовсім інше життя. Спасибі всім всім всім всім всім хто мені допоміг!
Я дізналася, що моя дитина вживає наркотики, для мене як для матері це було величезним шоком, я вирішила відвести її до психолога, але кілька годин бесіди нічого не дали, наступного дня вона знову пішла вживати наркотики, пробувала й наркологічні лікарні, пролежала місяць, побула твереза кілька тижнів і знову повернулася до... Читать отзывЯ дізналася, що моя дитина вживає наркотики, для мене як для матері це було величезним шоком, я вирішила відвести її до психолога, але кілька годин бесіди нічого не дали, наступного дня вона знову пішла вживати наркотики, пробувала й наркологічні лікарні, пролежала місяць, побула твереза кілька тижнів і знову повернулася до того, що було раніше. Я перерила весь інтернет і зрозуміла, що пора діяти радикально. Я поклала його в РЕНА КЛИНИК і, а з огляду на те, що термін лікування становив 6 місяців. Спершу дуже переживала, але зрозуміла, що боятися нема чого і це цілком реальний шанс йому допомогти, так і сталося. Тому висловлюю нескінченну подяку Яніні Михайлівні і всім фахівцям Рена-Клиник.
Систематично пив, запоями не просихаючи, які могли тривати місяць і більше, людську подобу я зовсім втратив, дійшло до того, що мені вже було байдуже, що пити і з ким пити, якби син не забив на сполох і не відправив би мене лікуватися у ключі, то, напевно, незабаром я б помер,... Читать отзывСистематично пив, запоями не просихаючи, які могли тривати місяць і більше, людську подобу я зовсім втратив, дійшло до того, що мені вже було байдуже, що пити і з ким пити, якби син не забив на сполох і не відправив би мене лікуватися у ключі, то, напевно, незабаром я б помер, як безхатченко взимку біля повітропроводу метрополітену. Однак все склалося інакше і завдяки синові та Яніні Михайлівна та РЕНА-КЛИНИК я набув людської подоби, покращив здоров'я і став Батьком, а не алкашем. Дякую.
Приїхав у дуже плачевному стані, в РЕНА- КЛИНИК, був озлоблений на весь світ. Мені просто хотілося померти, бо в тверезості взагалі немає сенсу. Центр змінив мої погляди. Психологи вивели мене з депресії і допомогли в роботі над моїм характером. Особливо дякую Яніні Михайлівні її професіоналізм викликає тільки повагу. Уже 2,5... Читать отзывПриїхав у дуже плачевному стані, в РЕНА- КЛИНИК, був озлоблений на весь світ. Мені просто хотілося померти, бо в тверезості взагалі немає сенсу. Центр змінив мої погляди. Психологи вивели мене з депресії і допомогли в роботі над моїм характером. Особливо дякую Яніні Михайлівні її професіоналізм викликає тільки повагу. Уже 2,5 року не вживаю наркотики й алкоголь.
Дякуємо за допомогу, надану моїй доньці Татьяни в позбавленні від наркотичної залежності. Дякуємо уважному персоналу центру "РЕНА-КЛИНИКА".
Як батьки ми за час перебування доньки на лікуванні переглянули своє ставлення до наркозалежних і зрозуміли, що самостійно проблему не розв'язати, а тільки за допомогою такого центру, як "РЕНА-КЛИНИКА", де підібрано колектив професіоналів, здатних... Читать отзывДякуємо за допомогу, надану моїй доньці Татьяни в позбавленні від наркотичної залежності. Дякуємо уважному персоналу центру "РЕНА-КЛИНИКА".
Як батьки ми за час перебування доньки на лікуванні переглянули своє ставлення до наркозалежних і зрозуміли, що самостійно проблему не розв'язати, а тільки за допомогою такого центру, як "РЕНА-КЛИНИКА", де підібрано колектив професіоналів, здатних повернути наркозалежного до нормального життя.
Дякую Яніні Михайлівні за допомогу. Зверталися до неї за консультацією для мами, вона була на прийомі дуже уважною, потім усе нам досконально пояснила. Ми знали, що лікування займе багато часу, але є перспектива. Ми не зупинимося, будемо продовжувати лікування. Дякую Яніні Михайлівні за допомогу. Зверталися до неї за консультацією для мами, вона була на прийомі дуже уважною, потім усе нам досконально пояснила. Ми знали, що лікування займе багато часу, але є перспектива. Ми не зупинимося, будемо продовжувати лікування.
Доброго дня, дякую спеціалістам клініки та окремо Яніні Михайлівні, за допомогу у лікуванні моєї сестри. Вилікували таку тяжку депресію, я думала вже неможливо. Але ви створили диво! Я дуже вам дякую за те, що повернули мені сестру. Доброго дня, дякую спеціалістам клініки та окремо Яніні Михайлівні, за допомогу у лікуванні моєї сестри. Вилікували таку тяжку депресію, я думала вже неможливо. Але ви створили диво! Я дуже вам дякую за те, що повернули мені сестру.
Когда началась война, мои нервы сдали.и я начала ощущать тревогу, панику и все это доходило то тотального контроля всех и всего. Я стала дёрганной и суетливой. Я начинала всего бояться и в голове были одни страхи. Были мысли о суициде. Пошла к врачу только за успокоительным. Но, Янина Михайловна, вытащила... Читать отзывКогда началась война, мои нервы сдали.и я начала ощущать тревогу, панику и все это доходило то тотального контроля всех и всего. Я стала дёрганной и суетливой. Я начинала всего бояться и в голове были одни страхи. Были мысли о суициде. Пошла к врачу только за успокоительным. Но, Янина Михайловна, вытащила меня из того света. Сначала проходила на консультации у нас их было 20 и с каждым разом я чувствовала, как я становлюсь более спокойной и уравновешенной. Спасибо вам Янина Михайловна