катря 10 часов 11 мин назад
Костриба Олексій Іванович невіглас і шарлатан
Ніколи ні у якомі разі не звертайтеся до цього профана Костриба Олексій Іванович. Розказує все красіво наче дівчат замолажує. Обмацав там де й не нада було бо йому "там щось показалося". Зробив операцію так сяк як вийшло - це потом вже у другого лікаря вияснилося. Назначив таблєтки на декілька років - я ледь не здуріла від них. Слава Ісу, шо другий лікар вчасно відмінив. Проте Костриба Олексій Іванович гроші любе, бо суми заказав щедрі. І дівчат мацати любе не там де потрібно мацати. Мене на кофе звав після всього. Це такий там сервіс від
НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ РАКУ?