Медицинский центр "Довира" ортопедия и травматология отзывы

Отзывы о Медицинский центр "Довира" ортопедия и травматология. Медицинский центр "Довира" ортопедия и травматология
4.1
14 427 просмотров
  • 3 октября, 2018 год

    Просто катастрофа, а не клініка

    Відвідала сьогодні невропатолога, нажаль, в цій установі . По перше у них навіть немає рецепшену, я зайшла як у всі часні клініки в двері з надписом "Довіра", мене вигнали, сказали що покличуть. В мене вже виникло бажання піти (так і треба було зробити ) Потім вийшла медсестра (чи асистент ,не знаю ,хто вона ) запитала ім'я ,"отчєство" і дату народження (хоча коли я записувалася ,то вказала ці дані ,не зрозумілий момент). Прийшла із скаргами на болі в шиї, плечі на протязі півроку .Сказали що в мене герпегерпес ,треба здати купу аналізів і прийти ще раз .З таким відношенням і сервісом і тд вони беруть за консультацію 380 грн ! Я просто в шоці ,ніколи більше до них не піду і вам не раджу.

    я прийшла за 5 хв до прийому , у всіх приватних клініках є рецепшн, якщо це вже вхід до лікаря, то повісьте табличку ,щоб ніхто не заходив! А не так грубо відповідаєте ! І звідки вам знати ,що я до когось зверталася протягом півроку? Я до вас перших прийшла ,і ніхто не не зміг мене вилікувати! А поставити якийсь діагнос вам треба було, та ще й такий ,щоб я повернулася ще і принесла вам грошей ,а як же! І ні в якій приватній клініці (а я відвідала їх достатньо у інших лікарів з інших питань ) ніхто дані в мене не перевіряв ,все внесено зазвичай в електронному вигляді,а у вас ніякий даних не було ,щоб щось перевіряти, бо у вас навіть комп'ютера немає ! Таке враження що не ти їм платиш ,а вони тобі ! Наче в поліклініку прийшла! Просто жахлива клініка !
Реклама

Последние отзывы

Читать все отзывы
Реклама
Реклама
Реклама

Смотрите также

Мы подобрали для вас еще клиники, которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ