Наркологический центр "РЕНА-Клиник"

Мережа клінік Наркологический центр "РЕНА-Клиник" в Киеве. 2 відділення
4.9
5 613 переглядів
Реклама

Наркологический центр "РЕНА-Клиник" відгуки

  • Гость
    30 травня, 2023 рік
    Анонім
    Чемність, розуміння як знайти підхід до пацієнта, гумор, професіоналізм, обізнаність. Усе сподобалося, жодних негативних емоцій не залишилося. Чемність, розуміння як знайти підхід до пацієнта, гумор, професіоналізм, обізнаність.
    Усе сподобалося, жодних негативних емоцій не залишилося.
  • Гость
    30 травня, 2023 рік
    Приємна у спілкуванні, з почуттям гумору.
    Вирішила звернутися до платного психотерапевта, прочитала відгуки про Яніни Михайлівни, записалася до неї! Завжди на зв'язку, якщо наступали напади, писала її, завжди швидко відповідала, коригувала дозування! Приємна у спілкуванні, з почуттям гумору. Вирішила звернутися до платного психотерапевта, прочитала відгуки про Яніни Михайлівни, записалася до неї! Завжди на зв'язку, якщо наступали напади, писала її, завжди швидко відповідала, коригувала дозування! Приємна у спілкуванні, з почуттям гумору.
  • Гость
    29 травня, 2023 рік
    Допомогли, далі буде видно
    Звернулася з приводу близької родички. Лікар уважно вислухала нас, допомогла визначити проблему, виробила план дій. Прийом пройшов на високому професійному рівні, за що велике спасибі Козьцикій Я.М.! Звернулася з приводу близької родички. Лікар уважно вислухала нас, допомогла визначити проблему, виробила план дій. Прийом пройшов на високому професійному рівні, за що велике спасибі Козьцикій Я.М.!
  • Гость
    29 травня, 2023 рік
    Рекомендую на всі 100.
    Звернулися до лікаря в складній ситуації. Лікарка вислухала, призначив лікування швидко, а головне - ефективно поставила чоловіка на ноги і, що дуже важливо, розповіла про проблему без прикрас і порекомендувала варіанти лікування. Ми до цього, звісно, зверталися і в інші клініки, але всі довго і виснажливо розповідали про проблему алкоголізму,... Читати відгук Звернулися до лікаря в складній ситуації. Лікарка вислухала, призначив лікування швидко, а головне - ефективно поставила чоловіка на ноги і, що дуже важливо, розповіла про проблему без прикрас і порекомендувала варіанти лікування. Ми до цього, звісно, зверталися і в інші клініки, але всі довго і виснажливо розповідали про проблему алкоголізму, робили кодування, а потім повторювалося все знову. В "Рена- Клінік" мені допомогли. Дякую
  • Гость
    29 травня, 2023 рік
    Дякую від щирого серця.
    Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга зводила з розуму. В клініці потрапив до Яніни Михайлівни, яка провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія або транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я не вірив,... Читати відгук Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга зводила з розуму. В клініці потрапив до Яніни Михайлівни, яка провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія або транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я не вірив, що допоможе. Але я прокинувся сьогодні, вперше за багато років, і не згадав про алкоголь.
  • Гость
    26 травня, 2023 рік
    Ганна
    Дякую вам, більше б таких закладів у регіонах. Щоб швидко отримувати допомогу. Бо везти батька 1,5 години практично в реанімації від передозу було страшно і важко. Але ми впорались. бажаю процвітання і найскоріше розширення мережі) Дякую вам, більше б таких закладів у регіонах. Щоб швидко отримувати допомогу. Бо везти батька 1,5 години практично в реанімації від передозу було страшно і важко. Але ми впорались. бажаю процвітання і найскоріше розширення мережі)
  • Гость
    26 травня, 2023 рік
    Як другий дім.
    Ми не вперше були в клініці Про персонал думка нормальна. Я цілеспрямовано йшла на прийом і особливо не розглядала установу, але там комфортно. У клініці було чисто і добре. Все вчасно і часу лікарі приділяють достатньо на прийомі. Ми не вперше були в клініці Про персонал думка нормальна. Я цілеспрямовано йшла на прийом і особливо не розглядала установу, але там комфортно. У клініці було чисто і добре. Все вчасно і часу лікарі приділяють достатньо на прийомі.
  • Гость
    26 травня, 2023 рік
    Анонім
    В Рена-Клиник працюють дуже доброзичливі співробітники. У принципі, все було вчасно, ми довго не чекали, і надані послуги відповідали нашим очікуванням. У мене не виникало розчарувань, у клініці все гідно, приємно і чисто, зручне розташування для мене. Що забезпечує мій сопкій і стабільність, від думок про зриви і бажання знову... Читати відгук В Рена-Клиник працюють дуже доброзичливі співробітники. У принципі, все було вчасно, ми довго не чекали, і надані послуги відповідали нашим очікуванням. У мене не виникало розчарувань, у клініці все гідно, приємно і чисто, зручне розташування для мене. Що забезпечує мій сопкій і стабільність, від думок про зриви і бажання знову почати вживати.
  • Гость
    26 травня, 2023 рік
    Лікування в Рена-Клиник
    В клініці всі кваліфіковані та професійні, знають свою справу. Персонал теж дуже ввічливий і привітний. Комфортно і приємно перебувати в такій атмосфері. А головне тут знають, як справлятися із залежностями. В клініці всі кваліфіковані та професійні, знають свою справу. Персонал теж дуже ввічливий і привітний. Комфортно і приємно перебувати в такій атмосфері. А головне тут знають, як справлятися із залежностями.
  • Гость
    25 травня, 2023 рік
    Відзначила
    Раз на 4 місяці, а то й частіше - запій. Раніше порятунку від цього не було, не знала, що й робити. Тепер останнім часом стала звертатися до лікарів Клініки. Зазвичай просто додому викликаємо лікаря. Моєму чоловікові допомагають, спасибі за це величезне! Хочу відзначити уважне, ввічливе ставлення лікарів, що важливо! Я... Читати відгук Раз на 4 місяці, а то й частіше - запій. Раніше порятунку від цього не було, не знала, що й робити. Тепер останнім часом стала звертатися до лікарів Клініки. Зазвичай просто додому викликаємо лікаря. Моєму чоловікові допомагають, спасибі за це величезне! Хочу відзначити уважне, ввічливе ставлення лікарів, що важливо! Я найкращої думки про цю клініку, там працюють професіонали. Усім би рекомендувала, кому потрібна кваліфікована допомога.
  • Гость
    25 травня, 2023 рік
    Йдемо далі
    В "Рена-Клиник" мій батько звернувся на моє наполегливе прохання, адже він був алкоголіком і потребував допомоги фахівця. Тато погодився, і вирушив на прийом до лякаря Козицька Я.М. Процес ще триває, але результат я вже бачу, він не п'є місяць, і я бачу, як йому краще, від цього мені самій стає... Читати відгук В "Рена-Клиник" мій батько звернувся на моє наполегливе прохання, адже він був алкоголіком і потребував допомоги фахівця. Тато погодився, і вирушив на прийом до лякаря Козицька Я.М. Процес ще триває, але результат я вже бачу, він не п'є місяць, і я бачу, як йому краще, від цього мені самій стає на душі легко.
  • Гость
    25 травня, 2023 рік
    Відчуваю себе нарешті вільною і не залежною від нікотину.
    Запропонували хорошу посаду в одній великій компанії, але відразу обумовили одну важливу умову - жодних співробітників, які палять. Курю вже понад 10 років і розумію, що самостійно кинути я не в силах. Записалася в "Рена-Клиник", і знаєте, допомогло. Завдяки розробленому ними комплексному підходу до боротьби з нікотиновою залежністю, я нарешті... Читати відгук Запропонували хорошу посаду в одній великій компанії, але відразу обумовили одну важливу умову - жодних співробітників, які палять. Курю вже понад 10 років і розумію, що самостійно кинути я не в силах. Записалася в "Рена-Клиник", і знаєте, допомогло. Завдяки розробленому ними комплексному підходу до боротьби з нікотиновою залежністю, я нарешті кинула палити. І роботу, до речі, отримала. Щиро дякую лікарю Яніні Михайлівні за те, що допомогла мені.
  • Гость
    24 травня, 2023 рік
    спасибі за підтримку.
    Проходив лікування в реабілітаційному центрі "Рена- Клиник", сподобалося добре ставлення персоналу, ввічливість і розуміння лікарів, майже як санаторій, жив у нормальному номері, зі збалансованим 5-разовим харчуванням. Щодня терапія і практики з лікування алкозалежності. За підсумком отримав душевний спокій і повне виведення із запою. Проходив лікування в реабілітаційному центрі "Рена- Клиник", сподобалося добре ставлення персоналу, ввічливість і розуміння лікарів, майже як санаторій, жив у нормальному номері, зі збалансованим 5-разовим харчуванням. Щодня терапія і практики з лікування алкозалежності. За підсумком отримав душевний спокій і повне виведення із запою.
  • Гость
  • Гость
    24 травня, 2023 рік
    Спасибі велике за надану допомогу.
    Потрапили сюди за рекомендацією, зрозуміла, що є надія. Робили крапельницю батькові, прокапали добре, зараз більше п'яти місяців не прикладається. У приміщенні чисто, персонал уважний, головне - підбирають грамотне лікування. Потрапили сюди за рекомендацією, зрозуміла, що є надія. Робили крапельницю батькові, прокапали добре, зараз більше п'яти місяців не прикладається. У приміщенні чисто, персонал уважний, головне - підбирають грамотне лікування.
Реклама
Киев
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , Харьковское шоссе, 152, корп. 2, оф. 222
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточнюйте
directionsМаршрут
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , вулиця Дачна, 47
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточнюйте
directionsМаршрут
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю