Наркологический центр "РЕНА-Клиник"

Мережа клінік Наркологический центр "РЕНА-Клиник" в Киеве. 2 відділення
4.9
5 616 переглядів
Реклама

Наркологический центр "РЕНА-Клиник" відгуки

  • Гость
    25 квітня, 2023 рік
    Кваліфіковані фахівці, потрібні медикаменти, умови клініки, підхід лікарів.
    Потрапила в "Рена- Клинику" в дуже важкому стані. Викликали службу рідні. Було надано дуже кваліфіковану допомогу на місці. Далі поїхала в клініку, лежала кілька днів на детоксі. Це не перший мій детокс. У цій клініці вразило ставлення лікарів, дуже грамотне, доброзичливе, їхня зацікавленість до стану пацієнта і, звісно, те, що... Читати відгук Потрапила в "Рена- Клинику" в дуже важкому стані. Викликали службу рідні. Було надано дуже кваліфіковану допомогу на місці. Далі поїхала в клініку, лежала кілька днів на детоксі. Це не перший мій детокс. У цій клініці вразило ставлення лікарів, дуже грамотне, доброзичливе, їхня зацікавленість до стану пацієнта і, звісно, те, що мій стан невдовзі прийшов у норму. Хоча поступила я, м'яко кажучи, в жахливому стані. Хочу висловити величезну подяку головній лікарці Козицькій Яніні Михайлівні.
  • Гость
    25 квітня, 2023 рік
    Дуже сподобався лікар, ввічливий персонал і чистота клініки.
    Я вирішив на деякий час зав'язати з алкоголем. Переглянув різні варіанти. Зупинився на цій клініці. Звернувся за кодуванням. Процедура пройшла швидко безболісно і дуже комфортно. Хочеться відзначити ціни і лікаря Яніну Михайлівну. Я вирішив на деякий час зав'язати з алкоголем. Переглянув різні варіанти. Зупинився на цій клініці. Звернувся за кодуванням. Процедура пройшла швидко безболісно і дуже комфортно. Хочеться відзначити ціни і лікаря Яніну Михайлівну.
  • Гость
    25 квітня, 2023 рік
    Бездоганна консультація.
    Мене звати Давид хочу залишити позитивний відгук про клініку. Приїхав на стаціонарне лікування, проконсультували швидко, нічого зайвого не пропонували, лікування проходило за планом. Хочу окремо відзначити лікарів і персонал. А саме, Козицьку Яніну Михайлівну. Мене звати Давид хочу залишити позитивний відгук про клініку. Приїхав на стаціонарне лікування, проконсультували швидко, нічого зайвого не пропонували, лікування проходило за планом. Хочу окремо відзначити лікарів і персонал. А саме, Козицьку Яніну Михайлівну.
  • Гость
    24 квітня, 2023 рік
    Сподобалось
    Звертаюся в "Рена-Клиник" вже кілька років, уже до різних фахівців. Спочатку до психотерапевта. Хочу відзначити чудову Козицьку Яніну Михайлівну, я досі згадую наші зустрічі. Звертаюся в "Рена-Клиник" вже кілька років, уже до різних фахівців. Спочатку до психотерапевта. Хочу відзначити чудову Козицьку Яніну Михайлівну, я досі згадую наші зустрічі.
  • Валентина
    24 квітня, 2023 рік
    Дякую
    Перший раз зверталася в "Рена-Клиник" до психіатра з безсонням і підвищеною тривожністю. Мені прописали курс лікування. Коли я відчула результат, то вирішила спробувати і психотерапію. У сучасних реаліях психолог потрібен усім. Обрала лікаря на сайті клініки за відгуками та описом і почала курс психотерапії. Думала, це просто поговорити, послухати, а... Читати відгук Перший раз зверталася в "Рена-Клиник" до психіатра з безсонням і підвищеною тривожністю. Мені прописали курс лікування. Коли я відчула результат, то вирішила спробувати і психотерапію. У сучасних реаліях психолог потрібен усім. Обрала лікаря на сайті клініки за відгуками та описом і почала курс психотерапії. Думала, це просто поговорити, послухати, а виявилося, це ціла робота як на прийомі, так і над собою. Життя заграло новими фарбами, нарешті з'явилося відчуття спокою і гармонії.
  • Гость
    24 квітня, 2023 рік
    Знайшли підхід
    Близько 3 місяців тому звернулася до психіатра в цю клініку. Діагноз у мене вже був, але лікування, яке призначили, не дало результатів. Цю клініку рекомендували мені. Лікар був ввічливий і тактовний. "Рена-Клиник" мені підійшла. Близько 3 місяців тому звернулася до психіатра в цю клініку. Діагноз у мене вже був, але лікування, яке призначили, не дало результатів. Цю клініку рекомендували мені. Лікар був ввічливий і тактовний. "Рена-Клиник" мені підійшла.
  • Гость
    21 квітня, 2023 рік
    Дякую
    Я звернулася в "Рена-Клиник" з останньою надією, тому що те, що пережили ми, це був кошмар. І ось він перебуває в реабілітаційному центрі вже два тижні. І за ці два тижні я побачила зміни в синові. Він став схожий на людину. Навіть за ці два тижні. Спасибі величезне всім співробітникам... Читати відгук Я звернулася в "Рена-Клиник" з останньою надією, тому що те, що пережили ми, це був кошмар. І ось він перебуває в реабілітаційному центрі вже два тижні. І за ці два тижні я побачила зміни в синові. Він став схожий на людину. Навіть за ці два тижні. Спасибі величезне всім співробітникам і працівникам цього центру. Ні крапельки не пошкодувала, що звернулася сюди по допомогу.
  • Гость
    21 квітня, 2023 рік
    Сподобалося
    Прийом пройшов дуже комфортно. Був виписаний рецепт і вирішили продовжувати терапію. Враження позитивні. Рекомендую. Прийом пройшов дуже комфортно. Був виписаний рецепт і вирішили продовжувати терапію. Враження позитивні. Рекомендую.
  • Гость
    21 квітня, 2023 рік
    Відправляла маму на лікування в "Рена-Клиник". Усе дуже оперативно і швидко. Потребували водія: приїхав дуже швидко в далеке селище і доправив маму в лікарню, водій віддзвонювався. Що дуже дивно і приємно. Нашим лікарем була Яніна Михайлівна. Нереально добра, турботлива й уважна людина. У такій важкій сфері і так по-доброму і... Читати відгук Відправляла маму на лікування в "Рена-Клиник". Усе дуже оперативно і швидко. Потребували водія: приїхав дуже швидко в далеке селище і доправив маму в лікарню, водій віддзвонювався. Що дуже дивно і приємно. Нашим лікарем була Яніна Михайлівна. Нереально добра, турботлива й уважна людина. У такій важкій сфері і так по-доброму і з розумінням з людьми. Час перебування мамі сподобався дуже, сподобалися палати, каже ставлення лікарів дуже добре.
  • Валя
    20 квітня, 2023 рік
    Кваліфіковані фахівці, потрібні медикаменти, умови клініки, підхід лікарів.
    Потрапила в клініку "Рена-Клиник" в дуже важкому стані. Викликали службу рідні. Було надано дуже кваліфіковану допомогу на місці. Далі поїхала в клініку, лежала кілька днів на детоксі. Це не перший мій детокс. У цій клініці вразило ставлення лікарів, дуже грамотне, доброзичливе, їхня зацікавленість до стану пацієнта і, звісно, те, що... Читати відгук Потрапила в клініку "Рена-Клиник" в дуже важкому стані. Викликали службу рідні. Було надано дуже кваліфіковану допомогу на місці. Далі поїхала в клініку, лежала кілька днів на детоксі. Це не перший мій детокс. У цій клініці вразило ставлення лікарів, дуже грамотне, доброзичливе, їхня зацікавленість до стану пацієнта і, звісно, те, що мій стан невдовзі прийшов у норму.
  • Гость
    20 квітня, 2023 рік
    Дуже сподобався лікар, ввічливий персонал і чистота клініки.
    Я вирішив на деякий час зав'язати з алкоголем. Переглянув різні варіанти. Зупинився на "Рена-Клиник". Звернувся за кодуванням. Процедура пройшла швидко безболісно і дуже комфортно. Хочеться відзначити ціни і лікаря Яніну Михайлівну. Я вирішив на деякий час зав'язати з алкоголем. Переглянув різні варіанти. Зупинився на "Рена-Клиник". Звернувся за кодуванням. Процедура пройшла швидко безболісно і дуже комфортно. Хочеться відзначити ціни і лікаря Яніну Михайлівну.
  • Гость
    20 квітня, 2023 рік
    1. Бездоганна консультація. 2. Персонал на найвищому рівні. 3. Ставлення. 4. Лікування.
    Мене звати Михайло Геннадійович, хочу залишити позитивний відгук про клініку. Приїхав на стаціонарне лікування, проконсультували швидко, нічого зайвого не пропонували, лікування проходило за планом. Хочу окремо відзначити лікарів і персонал. А саме Козицьку Яніну Михайлівну. Мене звати Михайло Геннадійович, хочу залишити позитивний відгук про клініку. Приїхав на стаціонарне лікування, проконсультували швидко, нічого зайвого не пропонували, лікування проходило за планом. Хочу окремо відзначити лікарів і персонал. А саме Козицьку Яніну Михайлівну.
  • Уляна
    19 квітня, 2023 рік
    Недоліків немає!
    Сподобалося Професійно. Якісно. Компетентно. Просто все чудово. Сподобалося
    Професійно. Якісно. Компетентно. Просто все чудово.
  • Катя
    19 квітня, 2023 рік
    Сподобалось
    Доброзичливі, веселі, чуйні співробітники. Добре годують, можна вказати переваги в їжі (вегетаріанство, безмолочна дієта). Багато занять протягом дня. Доброзичливі, веселі, чуйні співробітники. Добре годують, можна вказати переваги в їжі (вегетаріанство, безмолочна дієта). Багато занять протягом дня.
  • Гость
    19 квітня, 2023 рік
    Вдячна!
    В "Рена-Клиник" вічливий персонал, дуже приємні й розуміючі першокласні лікарі. Звернулася в клініку в поганому стані, депресивний епізод, тривога і тд. Після першого ж прийому стало набагато краще! В "Рена-Клиник" вічливий персонал, дуже приємні й розуміючі першокласні лікарі.
    Звернулася в клініку в поганому стані, депресивний епізод, тривога і тд. Після першого ж прийому стало набагато краще!
Реклама
Киев
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , Харьковское шоссе, 152, корп. 2, оф. 222
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточнюйте
directionsМаршрут
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , вулиця Дачна, 47
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточнюйте
directionsМаршрут
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю