МЦ "Перша Приватна Поліклініка Філія 1" відгуки

Отзывы о Медицинский центр "Перша Приватна Поліклініка Філія 1". Медицинский центр "Перша Приватна Поліклініка Філія...
4.9
46 189 переглядів
  • Користувач залишив свій відгук анонімно
    17 березня, 2019 рік

    Дякую!

    Моє лікування у гастроентеролога пройшло вдало, тому хочу подякувати лікарю своєму, я тепер вашу клініку рекомендую рідним і друзям!!) Відносилися до мене дуже тепло, з повагою, було дуже приємно) А з організованістю взагалі усе на вищому рівні!
    Переваги 1.У клініці комфортна обстановка.
    2.Є вішалка для одягу, місце де может почекати.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю