ДИЛА/DILA відгуки

Отзывы о Дила/Dila. Медицинская лаборатория «ДІЛА» в своей работе ориентирована на удовлетворение потребностей врачей-клиницистов. Учитывая,...
2.9
147 549 переглядів
  • Альона
    22 січня, 2024 рік

    Ні кому не рекомендую !Ужас!

    Зробили аналіз на визначення активності гранулоцитів в крові ,передзвонили через добу ,прийдіть перездайте,так як в пробірці виник гемоліз ,приїхали на наступний день перездали в іншому відділенні і через добу знову передзвонили,що і в цей раз лаборанти не можуть зробити аналіз (як пояснили,мабудь дитина пнервувпла або не правило взята кров)
    Ви серйозно ???
    В жодній лабораторії не було таких випадків ,це просто якийсь жах
    Якщо не вмієте не беріться !!!
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю