Житомирская областная клиническая больница им.О.Ф.Гербачевского відгуки

Отзывы о Житомирская областная клиническая больница им.О.Ф.Гербачевского. Это ведущий амбулаторный медицинское учреждение Житомирской области, в...
3.1
35 008 переглядів
  • Марі
    15 січня, 2025 рік

    Жах

    Тут не лікують людей, тримають у відділенні тиждень і виписують. Чоловік ліг в Чорнобильське відділення для обстеження та подальшого лікування. Лікар Корендович взагалі не появлявся у відділенні, приходив після 15 год і казав, що він дуже зайнятий. Чоловік пролежав тиждень ждучи лікаря. Той тільки назначив КТ і УЗД, яке доречі робили на повний шлунок. Після цього чоловіка виписали і дали виписку ,що його пролікували препаратами від язви шлунку. Це просто жах, гнати треба таких лікарів. Вони тільки грошей хочуть,відносяться як до бидла.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю