Частная детская поликлиника Малятко Плюс відгуки

Отзывы о Частная детская поликлиника Малятко Плюс. Частная детская поликлиника Малятко Плюс основана в 2010...
3
5 975 переглядів
  • Катерина
    30 листопада, 2017 рік

    Уролог без знань

    Були на прийомі в дитячого уролога. Враження- дуже негативні. Лікар працював вкрай непрофесійно, не зміг відповісти на 80% запитань. А проблему з якою ми звернулися взагалі оминав стороною, наче не знав що сказати. В результаті я отримала зіпсовані нерви та не вирішене питання з яким ми власне і зверталися. НЕ знаю як інші лікарі, до уролога не раджу звертатися. Жаль імені не пам"ятаю, тому ще допишу як уточню!
Реклама
Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю