Звернувся до лікаря через тривалий депресивний стан, який розвивався вже кілька років і зрештою закінчився нездатністю будь-що їсти протягом більш ніж двох тижнів. Уже на першій зустрічі нам вдалося дістатися до суті проблеми, чого не вдавалося зробити з психотерапевтом кілька років. Призначене лікування вже в перший тиждень принесло свої плоди.... Читати відгукЗвернувся до лікаря через тривалий депресивний стан, який розвивався вже кілька років і зрештою закінчився нездатністю будь-що їсти протягом більш ніж двох тижнів. Уже на першій зустрічі нам вдалося дістатися до суті проблеми, чого не вдавалося зробити з психотерапевтом кілька років. Призначене лікування вже в перший тиждень принесло свої плоди. Відчуваю себе молодшим на кілька років. Продовжуємо спостереження!
Прийшла до лікаря Козицькой Я.М. з такою проблемою: ось уже котрий місяць мучить безсоння. Не висипалася. І вранці почувалася жахливо. Лікар уважно мене вислухав і зміг поставити правильний діагноз: розлад адаптації. Прийшла до лікаря Козицькой Я.М. з такою проблемою: ось уже котрий місяць мучить безсоння. Не висипалася. І вранці почувалася жахливо. Лікар уважно мене вислухав і зміг поставити правильний діагноз: розлад адаптації.
Я задоволена прийомом у Козицькой Я.М. Дуже уважно і вдумливо вислухала мене, детально розпитала про проблему і виписала лікування, яке мені допомогло. Я задоволена прийомом у Козицькой Я.М. Дуже уважно і вдумливо вислухала мене, детально розпитала про проблему і виписала лікування, яке мені допомогло.
Записувався на кодування від алкоголю. Звертався до лікаря Козицької Яніни Михайлівни. Прийом пройшов добре, все детально пояснили. Записувався на кодування від алкоголю. Звертався до лікаря Козицької Яніни Михайлівни. Прийом пройшов добре, все детально пояснили.
Страждаю від алкоголізму досить давно. Перепробував купу методик, ліків, кодувань тощо. Марно. У клініці лікар Яніна Михайлівна визначила курс лікування, дала рекомендації. Поки що все добре, тверезий і спокійний. Йдемо далі! Страждаю від алкоголізму досить давно. Перепробував купу методик, ліків, кодувань тощо. Марно. У клініці лікар Яніна Михайлівна визначила курс лікування, дала рекомендації. Поки що все добре, тверезий і спокійний. Йдемо далі!
У принципі, в роботі клініки мені сподобалося все, зокрема обслуговування, та лікар Яніна Михайлівна, а також те, що персонал був привітним, і нам докладно розповіли і показали все, що було необхідно. У принципі, в роботі клініки мені сподобалося все, зокрема обслуговування, та лікар Яніна Михайлівна, а також те, що персонал був привітним, і нам докладно розповіли і показали все, що було необхідно.
Я звернулася вилікувати алкозалежність, дуже переживала, що це пройде для мене болісно і мені буде морально погано, але я пройшла цей шлях і тепер працюю і живу спокійно!Дякую "Рена-Клиник", дякую лікарю Яніні Михайлівні. Я звернулася вилікувати алкозалежність, дуже переживала, що це пройде для мене болісно і мені буде морально погано, але я пройшла цей шлях і тепер працюю і живу спокійно!Дякую "Рена-Клиник", дякую лікарю Яніні Михайлівні.
Козицька Яніна Михайлівна, професіонал своєї справи, ввічливий медперсонал, обладнання та клініка хорошого рівня.
Звернулася за кодуванням, задоволена результатом, лікар і медперсонал - професіонали своєї справи, рекомендую в кого подібні проблеми, звернутися в цю клініку. Козицька Яніна Михайлівна, професіонал своєї справи, ввічливий медперсонал, обладнання та клініка хорошого рівня. Звернулася за кодуванням, задоволена результатом, лікар і медперсонал - професіонали своєї справи, рекомендую в кого подібні проблеми, звернутися в цю клініку.
Кілька років страждав на сильну депресію. Життя практично зупинилося, було нестерпно погано. Втратив роботу, мало не втратив сім'ю. Лікувався в кількох психіатрів, але без толку - нічого не допомагало, краще не ставало. Знайшов в інтернеті інформацію про Рена-Клиник і про лікаря Яніну Михайлівну. Буквально за кілька місяців їй вдалося витягнути... Читати відгукКілька років страждав на сильну депресію. Життя практично зупинилося, було нестерпно погано. Втратив роботу, мало не втратив сім'ю. Лікувався в кількох психіатрів, але без толку - нічого не допомагало, краще не ставало. Знайшов в інтернеті інформацію про Рена-Клиник і про лікаря Яніну Михайлівну. Буквально за кілька місяців їй вдалося витягнути мене з цього пекла, повернути до повноцінного життя.
Переваги Професіоналізм і впевненість лікаря в позитивному результаті. Чітке і послідовне лікування в точності з прогнозами лікаря.
Недоліки Не сподобалося Мінусів практично ніяких немає.
Звернувся до лікаря через тривалий депресивний стан, який розвивався вже кілька років і зрештою закінчився нездатністю будь-що їсти протягом більш ніж двох тижнів. Уже на першій зустрічі нам вдалося дістатися до суті проблеми, чого не вдавалося зробити з психотерапевтом кілька років. Призначене лікування вже в перший тиждень принесло свої плоди.... Читати відгукЗвернувся до лікаря через тривалий депресивний стан, який розвивався вже кілька років і зрештою закінчився нездатністю будь-що їсти протягом більш ніж двох тижнів. Уже на першій зустрічі нам вдалося дістатися до суті проблеми, чого не вдавалося зробити з психотерапевтом кілька років. Призначене лікування вже в перший тиждень принесло свої плоди. Відчуваю себе молодшим на кілька років. Продовжуємо спостереження!
Прийшла до лікаря Яніни Михайлівни з такою проблемою: ось уже котрий місяць мучить безсоння. Не висипалася. І вранці почувалася жахливо. Вона уважно мене вислухала і змогла поставити правильний діагноз: розлад адаптації. На жаль, до цього всі, до кого я зверталася, говорили, що це просто реакція на погоду! Після консультації мені... Читати відгукПрийшла до лікаря Яніни Михайлівни з такою проблемою: ось уже котрий місяць мучить безсоння. Не висипалася. І вранці почувалася жахливо. Вона уважно мене вислухала і змогла поставити правильний діагноз: розлад адаптації. На жаль, до цього всі, до кого я зверталася, говорили, що це просто реакція на погоду! Після консультації мені виписали відповідні препарати. Протягом місяця після їх прийому, сон став помітно налагоджуватися. І, що найголовніше для мене головне, як і для будь-якої дівчини, я стала мати гарний вигляд вранці. Добре - значить відпочилою. :) Ну і стан теж оцінюю на п'ять! Спасибі велике цьому лікарю! А клініці бажаю процвітання й успіхів!
Вона дуже уважний і грамотний лікар. Допомогла мені вирішити мою проблему, з якою інші лікарі, до яких я звертався, не могли допомогти мені впродовж кількох років. Рекомендую Козицьку Я.М. як професіонала високої кваліфікації, співчутливу і дуже душевну людину. Вона дуже уважний і грамотний лікар. Допомогла мені вирішити мою проблему, з якою інші лікарі, до яких я звертався, не могли допомогти мені впродовж кількох років. Рекомендую Козицьку Я.М. як професіонала високої кваліфікації, співчутливу і дуже душевну людину.
Мені було надано лікування в цій наркологічній клініці. Я дуже вдячна лікарю Козицькій Я.М. за її турботу і чуйне ставлення. Вона завжди вислуховувала всіх, радила і була дуже доброзичлива. Ще раз спасибі вам за вашу важку роботу і за те, що допомагаєте людям одужати! Мені було надано лікування в цій наркологічній клініці. Я дуже вдячна лікарю Козицькій Я.М. за її турботу і чуйне ставлення. Вона завжди вислуховувала всіх, радила і була дуже доброзичлива. Ще раз спасибі вам за вашу важку роботу і за те, що допомагаєте людям одужати!
Звертався для кодування до лікаря Яніни Михайлівні, кодувався втретє на середній термін. Минулого разу кодування діяло як мінімум 2/3 від терміну, але я людина велика. Усе влаштовує. Але для тих, хто вперше кодується скажу: бажання від цього не зникає одразу, зникає, скажімо так, можливість випити. Звертався для кодування до лікаря Яніни Михайлівні, кодувався втретє на середній термін. Минулого разу кодування діяло як мінімум 2/3 від терміну, але я людина велика. Усе влаштовує. Але для тих, хто вперше кодується скажу: бажання від цього не зникає одразу, зникає, скажімо так, можливість випити.
За надану допомогу моєму батькові, ми отримали результат, на який давно чекали. Також дякую Яніні Михайлівні і весь персонал клініки за дружелюбність і розуміння. "Рена-Клиника" - це четверта клініка, в якій я лікувала батька від алкоголізму. Колишні 4 не давали результату. Терапія у "Рена-Клиник" дає результати, обов'язково буду продовжувати лікувати... Читати відгукЗа надану допомогу моєму батькові, ми отримали результат, на який давно чекали. Також дякую Яніні Михайлівні і весь персонал клініки за дружелюбність і розуміння. "Рена-Клиника" - це четверта клініка, в якій я лікувала батька від алкоголізму. Колишні 4 не давали результату. Терапія у "Рена-Клиник" дає результати, обов'язково буду продовжувати лікувати батька далі. Можливо, після закінчення якогось часу напишу другий відгук, щоб описати стан батька.