До лікаря Івана Сергійовича Цехмістренко потрапила на процедуру гістероскопії в перинатальний центр м. Києва у жовтні 2025 року. Приємною для мене несподіванкою стало те, що цю процедуру робитиме лікар, якого я пам'ятаю ще з часу своїх пологів у перинатальному центрі в жовтні 2011 року. Лікар дуже професійний, уважний і в... Читати відгукДо лікаря Івана Сергійовича Цехмістренко потрапила на процедуру гістероскопії в перинатальний центр м. Києва у жовтні 2025 року. Приємною для мене несподіванкою стало те, що цю процедуру робитиме лікар, якого я пам'ятаю ще з часу своїх пологів у перинатальному центрі в жовтні 2011 року. Лікар дуже професійний, уважний і в той же час людяний і приємний. Чітко і зрозумілою мовою відповідає на усі питання. Мої враження від співпраці з Іваном Сергійовичем у якості пацієнтки і в 2011 році і в 2025 році тільки позитивні. Хоч загалом я побоююся лікарів і медичних установ, але в даному випадку і лікар і команда перинатального центру викликають тільки позитивні емоції завдяки своєму професіоналізму і чуйному ставленню до пацієнток. Дякую та щиро рекомендую!
Рожала в 7 роддоме первого ребенка "по договоренности" в 2011, все было настолько чётко, что вторые роды решила провести с дежурной бригадой (март 2023). На сегодняшний день НЕ рекомендую 7-й, такое ощущение, что нормальные врачи выехали из-за войны. Попала на окончание смены Середы О.В. (ужас, слава Богу, родила не у... Читати відгукРожала в 7 роддоме первого ребенка "по договоренности" в 2011, все было настолько чётко, что вторые роды решила провести с дежурной бригадой (март 2023). На сегодняшний день НЕ рекомендую 7-й, такое ощущение, что нормальные врачи выехали из-за войны. Попала на окончание смены Середы О.В. (ужас, слава Богу, родила не у него!). А роды принимал следующий дежурный, Цехмистренко Иван. Позитивный, приятный, старательный. Решила написать, т.к.мало о нём отзывов а доктор действительно хороший. Сделали внеплановое кесарево, всё прошло хорошо. Поэтому если решите рожать в 7м, то я бы рекомендовала его. Врач должен изначально внушать доверие, рассмотрите Ивана Сергеевича, уверена, что это может быть именно Ваш доктор.
P.S. беремена 3-м сейчас, лежу на сохранении в 6-м роддоме. И хоть я и консеватор и не люблю ничего менять, но решила, что буду рожать здесь: очень много специалистов, внимательные, действительно толковые. Родзалы (сходила глянула, раз уже тут) достаточно новые, аппаратура, всё на месте. Пока лежу, выбираю врача (они дежурят и приходят по очереди). Уже видно совершенно другое отношение и уровень докторов.
Переваги Позитивный, спокойный, сделал всё на отлично несмотря на то, что роды были, как у дежурного врвча
Недоліки Не перевели сразу в родзал, пришлось чуть-ли не в коридоре ожидать. Но это вопрос больше в предыдущей смене врачей.
Дуже хочу залишити тут свої враження від пологів під керівництвом лікаря Івана Сергійович Цехмистренко. Сподіваюсь мій коментарій стане комусь в нагоді, адже я відверто кажучи кайфанула від пологів. Ще й при умові, що пологи були повністю самостійні (без медикаментозних препаратів, епідуральних анестезії і т.д.) Це мої другі пологи, тож мені... Читати відгукДуже хочу залишити тут свої враження від пологів під керівництвом лікаря Івана Сергійович Цехмистренко. Сподіваюсь мій коментарій стане комусь в нагоді, адже я відверто кажучи кайфанула від пологів. Ще й при умові, що пологи були повністю самостійні (без медикаментозних препаратів, епідуральних анестезії і т.д.) Це мої другі пологи, тож мені є з чим порівнювати. Так, я знаю, що другі пологи по факту легші, адже типу організм вже проходив через це і пам'ятає що і як. Але все ж таки зараз не про це. Перше що зачарувало в лікареві - це розуміння і підтримка,впевненість та легкість в спілкуванні. Я одразу повідомила, що хочу самостійно народжувати, і Іван Сергійович подивившись наявні аналізи з радістю підтримав мене в моєму бажанні. При зустрічі з ним підготувала перелік питань, які були для мене важливі : від питань професійного характеру до побутового, і він кваліфіковано надав відповіді на усі питання, і що вразило - то при наданні відповідей щодо процесу пологів, змін в організмі, він про все відповідав з таким захватом і "вогником в очах". Знаєте, як у людини, що живе своєю роботою, в якої робота то кохане хоббі. Це зараз рідкість, коли лікар так зацікавлений самим процесом, а не винагородою чи для галочки чи працюю бо треба працювати... Він справді зацікавлений своєю роботою, і він в гінекології як "риба в воді". На щастя в мене обійшлось без розривів при пологах, але мені мої знайомі дуже хвалять Івана Сергійовича, як спеціаліста який дуже акуратно та кропотливо зашиває , що при загоєнні навіть не помітно що було. Враження про команду що були на пологах - супер професіонали - кожен знає свою справу, спокійно, без метушні робить діло за яке несе відповідальність. Це сприяє більшому розслабленню породілі, як до пологів, так і під час пологів. Коли бачиш спокій лікарів , і сама черпаєш їх стан та відкидаєш усі переживання (і це при умові, що під час пологів були ризики). Вони підказують як і що робити, як правильно дихати, тужитись, куди направляти силу і як перечекати перейми, адже усе що читається під час вагітності при підготовці до пологів в мить зчезає при появі вже сильних переймів.Тож як висновок свого враження від пологів - раджу дівчатам розроджуватись під наглядом Івана Сергійовича Цехмистренко! Дякую!
Хочу поделиться своим опытом. Роды в сентябре 2020, ПКС по договоренности. На 36 недели познакомились с Иваном Сергеевичем и больше никого не искали. Врач располагает, обговорили все важные моменты, весь оставшийся период до родов он вёл,всегда на связи, на любой вопрос отвечает. Хотя я скептик и имею не очень хороший... Читати відгукХочу поделиться своим опытом. Роды в сентябре 2020, ПКС по договоренности. На 36 недели познакомились с Иваном Сергеевичем и больше никого не искали. Врач располагает, обговорили все важные моменты, весь оставшийся период до родов он вёл,всегда на связи, на любой вопрос отвечает. Хотя я скептик и имею не очень хороший опыт с врачами, Иван Сергеевич всё спокойно рассказывал, выполнил всё договорённости, операция прошла быстро и успешно, от наркоза тоже отошла быстро и легко, каждый день заходил утром и вечером,чаще небыло необходимости. На мои сообщения отвечал, у дежурных тоже спрашивал о нашем состоянии.
Меня пугал его «молодой» возраст, но это возраст пашущей лошади, он с опытом уже,старательно и с ответственностью подходит к работе, не примеряя «30ти летний опыт на каждую». Искренне рада, что судьба свела меня с Иваном Сергеевичем, желаю ему сохранить этот запал,и человечность! Побольше таких Вречей
Хотелось выразить самые теплые и искренние слова признательности врачу акушеру -гинекологу, Цехмистренко Ивану Сергеевичу у которого самые «золотые руки». Это мои первые роды и он знал, как мне важна поддержка. Оказал мне всяческую помощь. Спасибо вам! Вы – врач от Бога! Также ещё хотелось сказать что Иван... Читати відгукХотелось выразить самые теплые и искренние слова признательности врачу акушеру -гинекологу, Цехмистренко Ивану Сергеевичу у которого самые «золотые руки». Это мои первые роды и он знал, как мне важна поддержка. Оказал мне всяческую помощь. Спасибо вам! Вы – врач от Бога! Также ещё хотелось сказать что Иван Сергеевич, первоклассный специалист, замечательный, добрый, отзывчивый человек. Спасибо ,Вам огромное !!!