Наркологический центр "РЕНА-Клиник"

Сеть клиник Наркологический центр "РЕНА-Клиник" в Киеве. 2 отделения
4.9
5 613 просмотров
Реклама

Наркологический центр "РЕНА-Клиник" отзывы

  • Гость
    19 апреля, 2023 год
    Рена-Клиник
    Уважний професійний психолог. Атмосфера в клініці приємна, чисто, є кулер із водою, можна зробити чай, поки чекаєш, наприклад, людину, яка на прийомі. Уважний професійний психолог. Атмосфера в клініці приємна, чисто, є кулер із водою, можна зробити чай, поки чекаєш, наприклад, людину, яка на прийомі.
  • Гость
    18 апреля, 2023 год
    Усе швидко і якісно.
    Пив пиво щодня, швидше від нудьги, ніж хотілося випити, розумів, що це суто психологічна звичка. Зателефонував, проконсультувався, зараз все добре. Пив пиво щодня, швидше від нудьги, ніж хотілося випити, розумів, що це суто психологічна звичка. Зателефонував, проконсультувався, зараз все добре.
  • Галина
    18 апреля, 2023 год
    Все добре
    Ходила на уколи внутрішньовенно, ставлення персоналу дуже хороше, доброзичливі, синців як зазвичай не залишали. Раджу. Ходила на уколи внутрішньовенно, ставлення персоналу дуже хороше, доброзичливі, синців як зазвичай не залишали. Раджу.
  • Володимир
    18 апреля, 2023 год
    Перший раз
    Був на первинній консультації, дали план лікування, запропонували госпіталізацію, лікар уважно поставився до проблеми. Запропонували каву, чай. Загалом, рекомендую. Був на первинній консультації, дали план лікування, запропонували госпіталізацію, лікар уважно поставився до проблеми. Запропонували каву, чай. Загалом, рекомендую.
  • Ліна
    17 апреля, 2023 год
    СподобалосяКомпетентність і хороше ставлення всього персоналу. Хороші палати та харчування.
    Зверталася з психіатрії. Лікар Козицька Яніна Михайлавна прийняла у день звернення, незважаючи на святковий день. Уважно вислухала, поклала у стаціонар і призначила лікування. Відмінна клініка. Медперсонал чудовий, хороші фахівці. Зверталася з психіатрії. Лікар Козицька Яніна Михайлавна прийняла у день звернення, незважаючи на святковий день. Уважно вислухала, поклала у стаціонар і призначила лікування. Відмінна клініка. Медперсонал чудовий, хороші фахівці.
  • Валентин
    17 апреля, 2023 год
    Дякую
    В "Рена-Клиник", ми звернулися з приводу зриву. Пройшли детокс у стаціонарі, за словами сина ставлення медперсоналу позитивне, центр затишний, чистий, відчувається кваліфікований підхід лікарів. Провели блокування від запою, але знову зрив. Після повторної консультації нарколога й аддиктолога, провели подвійну блокаду. Усі фахівці професіонали своєї справи. Поки перебуваємо на амбулаторному лікуванні,... Читать отзыв В "Рена-Клиник", ми звернулися з приводу зриву. Пройшли детокс у стаціонарі, за словами сина ставлення медперсоналу позитивне, центр затишний, чистий, відчувається кваліфікований підхід лікарів. Провели блокування від запою, але знову зрив. Після повторної консультації нарколога й аддиктолога, провели подвійну блокаду. Усі фахівці професіонали своєї справи. Поки перебуваємо на амбулаторному лікуванні, чекаємо тільки позитивних результатів. Усім спасибі.
  • Пацієнт
    17 апреля, 2023 год
    Нічого страшного. Я бачу, що ви професіонал, я вам вдячна, ви подарували мені друге життя.
    "Рена-Клиник", я вам вдячна, ви подарували мені друге життя. Лікарі та медсестри роблять усе чітко. Я їм дуже вдячна, мені так добре. Не багато розкрити особливо, опіоїдна залежність. Вирішив сам відмовитися від неї і прийшов сам. Зараз мені дуже легко. Я дуже вдячна цим людям за все, що вони роблять. "Рена-Клиник", я вам вдячна, ви подарували мені друге життя. Лікарі та медсестри роблять усе чітко. Я їм дуже вдячна, мені так добре.

    Не багато розкрити особливо, опіоїдна залежність. Вирішив сам відмовитися від неї і прийшов сам. Зараз мені дуже легко. Я дуже вдячна цим людям за все, що вони роблять.
  • Геннадій
    14 апреля, 2023 год
    Дякую Рена-Клиник
    Не полінуюся залишити відгук про прекрасного і професійного фахівця! Яніна Михайлівна Козицька а з першого прийому привернула до себе, відчувалося почуття повної довіри, такого не було ні з одним лікарем! Прийшов я з важким тривожним розладом і депресією, можна сказати, після першого сеансу в мене з'явилося розуміння, що не все... Читать отзыв Не полінуюся залишити відгук про прекрасного і професійного фахівця! Яніна Михайлівна Козицька а з першого прийому привернула до себе, відчувалося почуття повної довіри, такого не було ні з одним лікарем! Прийшов я з важким тривожним розладом і депресією, можна сказати, після першого сеансу в мене з'явилося розуміння, що не все втрачено, є просвіт і з цього можна вибратися. До цього я вже ходив до кількох "фахівців", але вони тільки напихали препаратами, а у Козьцької Я.М. я отримав комплексне і головне - ефективне лікування, крім препаратів були ще домашні завдання, в ефективність яких я спочатку не вірив. Максимально рекомендую! Таких сумлінних і професійних лікарів зараз вдень із вогнем не знайдеш!
  • Валерия
    14 апреля, 2023 год
    Дякую Рена-Клиник
    Клініку порекомендували знайомі. Я звернувся до психотерапевта на тлі лютневих подій. Був глибокий стрес, тривога, паніка. Яніна Михайлівна призначила препарати, почали проходити психотерапевтичні сеанси. Після початку приймання ліків стан значно покращився. Через деяку кількість сеансів ментальне здоров'я повернулося в норму, загалом психологічна допомога справила позитивний вплив на всі сфери життя,... Читать отзыв Клініку порекомендували знайомі. Я звернувся до психотерапевта на тлі лютневих подій. Був глибокий стрес, тривога, паніка. Яніна Михайлівна призначила препарати, почали проходити психотерапевтичні сеанси. Після початку приймання ліків стан значно покращився. Через деяку кількість сеансів ментальне здоров'я повернулося в норму, загалом психологічна допомога справила позитивний вплив на всі сфери життя, і його якість сильно зросла.
    Достоинства 1) Професіоналізм лікаря, 2) можливість консультуватися онлайн, 3) зручне розташування клініки, 4) цікаві оздоровчі бесіди.
  • Катерина
    14 апреля, 2023 год
    Дають змогу жити повним життям
    Я знайшла лікаря в "Рена- Клиник", звернулася з проблемами тривожно-депресивного стану. Козьцька Яніна Михайлівна - єдина, яка повністю купірувала напади, призначила препарати, які не просто купірують напади, а й відновлюють діяльність мозку. Крім препаратів лікар призначив мені схему завдань, які допомагають вирішити багато тривожних установок, Яніна Михайлівна допомагає впоратися з... Читать отзыв Я знайшла лікаря в "Рена- Клиник", звернулася з проблемами тривожно-депресивного стану. Козьцька Яніна Михайлівна - єдина, яка повністю купірувала напади, призначила препарати, які не просто купірують напади, а й відновлюють діяльність мозку. Крім препаратів лікар призначив мені схему завдань, які допомагають вирішити багато тривожних установок, Яніна Михайлівна допомагає впоратися з моторошними наслідками аб'юзу в моєму житті, завдяки його схемі я починаю жити, а не існувати.
    Достоинства Тактовне ставлення лікаря до пацієнта, його професіоналізм, щира зацікавленість і прагнення не просто придушити окремі симптоми захворювань, а знайти повне позбавлення від самого захворювання, знайти джерело й підібрати максимально підходящий препарат або схему завдань, що дають пацієнтові змогу жити повним життям, наскільки це можливо.
    Недостатки нет
  • Валентин
    13 апреля, 2023 год
    Я сміливо рекомендую "Рена-Клиник"
    Друзі, мені пощастило звернутися в "Рена- Клиник". Я не помилився, саме "пощастило". Звернися я в іншу клініку, невідомо, як склалася б моя подальша доля. Зі мною працювали психологи. Вони - професіонали вищої категорії. Увага, повага, вміння слухати, такт і професіоналізм, ось, що я отримав від цих фахівців, за що їм... Читать отзыв Друзі, мені пощастило звернутися в "Рена- Клиник". Я не помилився, саме "пощастило". Звернися я в іншу клініку, невідомо, як склалася б моя подальша доля. Зі мною працювали психологи. Вони - професіонали вищої категорії. Увага, повага, вміння слухати, такт і професіоналізм, ось, що я отримав від цих фахівців, за що їм щиро вдячний. Чесно кажучи, вже й не думав, що в житті так буває. У цій клініці ви не знайдете багатих інтер'єрів, все скромно, строго, чисто. Знаєте чому? Тут не думають про розкіш, тут думають про роботу. До речі, за дуже демократичних цін.
  • Галина Петрівна
    13 апреля, 2023 год
    Допомогли
    У сина була наркотична залежність. Нарешті вмовили пройти лікування в Рена-Клиник. Після лікування він справді зав'язав із вживанням. Хороші тут умови. Дуже сильні психологи, допомагають побороти психологічну залежність. У сина була наркотична залежність. Нарешті вмовили пройти лікування в Рена-Клиник. Після лікування він справді зав'язав із вживанням. Хороші тут умови. Дуже сильні психологи, допомагають побороти психологічну залежність.
  • Маргарита
    13 апреля, 2023 год
    Сподобалось
    Професійний персонал, чисто і красиво, а найголовніше, що лікування допомагає. Рекомендую "Рена-Клиник" Клініку порадили знайомі, тому й звернулася сюди по допомогу психолога. Ні крапельки не шкодую про вибір, стало набагато легше, з'явилися сили. Попереду ще дуже багато роботи, але я впевнена в тому, що пройду цей шлях і повернуся до повноцінного... Читать отзыв Професійний персонал, чисто і красиво, а найголовніше, що лікування допомагає. Рекомендую "Рена-Клиник"

    Клініку порадили знайомі, тому й звернулася сюди по допомогу психолога. Ні крапельки не шкодую про вибір, стало набагато легше, з'явилися сили. Попереду ще дуже багато роботи, але я впевнена в тому, що пройду цей шлях і повернуся до повноцінного життя, спасибі!
  • Максим
    12 апреля, 2023 год
    Все сподобалось.
    Спочатку звернувся за кодуванням від алкоголізму. Пити після нього я реально не зміг: нудить від запаху. Провокацію пропонували, але відмовився. Напевно, мене б там зовсім вивернуло. Але крім можливості є ще бажання. Воно залишилося. Обговорив це з лікарем телефоном. Він рекомендував хоча б один сеанс психотерапії пройти. У підсумку пройшов... Читать отзыв Спочатку звернувся за кодуванням від алкоголізму. Пити після нього я реально не зміг: нудить від запаху. Провокацію пропонували, але відмовився. Напевно, мене б там зовсім вивернуло. Але крім можливості є ще бажання. Воно залишилося. Обговорив це з лікарем телефоном. Він рекомендував хоча б один сеанс психотерапії пройти. У підсумку пройшов два з психологом. Стало легше. Якоюсь мірою я тепер навіть пишаюся, що зважився на кодування. Спочатку думав - щось втрачаю, тепер зрозумів - придбав. Спасибі "Рена-Клиник" і Яніні Михайлівну.
  • Тарас
    12 апреля, 2023 год
    Претензій немає.
    Від метро близько, пішки дійшов хвилин за 10. Вирішив зашитися після свят. Оскільки я був прямо після вчора, то запропонували перед кодуванням прокапатися. Але це нормально: не нав'язували і заздалегідь телефоном попередили, що якщо капатися не хочу, то треба самому кілька днів витриматися. Я в собі впевнений не був, тому... Читать отзыв Від метро близько, пішки дійшов хвилин за 10. Вирішив зашитися після свят. Оскільки я був прямо після вчора, то запропонували перед кодуванням прокапатися. Але це нормально: не нав'язували і заздалегідь телефоном попередили, що якщо капатися не хочу, то треба самому кілька днів витриматися. Я в собі впевнений не був, тому прокапався. Черги ніякої немає, як приїхав - одразу поклали під крапельницю, через кілька годин уколом на півроку закодували.
Реклама
Киев
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , Харьковское шоссе, 152, корп. 2, оф. 222
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , вулиця Дачна, 47
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ