Наркологический центр "РЕНА-Клиник"

Сеть клиник Наркологический центр "РЕНА-Клиник" в Киеве. 2 отделения
4.9
5 613 просмотров
Реклама

Наркологический центр "РЕНА-Клиник" отзывы

  • Валерія
    12 апреля, 2023 год
    Рекомендую
    Гарна клініка, усе швидко: зателефонувала, записала, того ж дня ми самі поїхали, кілька годин у клініці і відвезла вже чоловіка додому. Минуло 5 днів, він ні на що не скаржився. Природно, весь цей час чоловік тверезий. Пишу ось під вечір у неділю, коли вже точно ясно, що дачні вихідні ми... Читать отзыв Гарна клініка, усе швидко: зателефонувала, записала, того ж дня ми самі поїхали, кілька годин у клініці і відвезла вже чоловіка додому. Минуло 5 днів, він ні на що не скаржився. Природно, весь цей час чоловік тверезий. Пишу ось під вечір у неділю, коли вже точно ясно, що дачні вихідні ми пережили без пригод.
  • Ліна
    11 апреля, 2023 год
    Дякую "Рена-Клиник"
    Добре, що допомогли впоратися зі складною проблемою, яка виникла в моїй родині. Чоловік-алкоголік - це не є добре, діти буквально стримали мене від втечі, і я почала шукати інший спосіб, щоб впоратися з проблемою. Натрапила на цю клініку. Великий плюс - недорога вартість лікування, і так уже багато чого купували.... Читать отзыв Добре, що допомогли впоратися зі складною проблемою, яка виникла в моїй родині. Чоловік-алкоголік - це не є добре, діти буквально стримали мене від втечі, і я почала шукати інший спосіб, щоб впоратися з проблемою. Натрапила на цю клініку. Великий плюс - недорога вартість лікування, і так уже багато чого купували. Не хотіла писати відгук, поки всі очікування не підтвердяться, минув рівно рік і я з упевненістю можу сказати, що допомога тут кваліфікована, чоловік не п'є, далі й далі до нових результатів, а вам спасибі!
  • Алекс
    11 апреля, 2023 год
    Клініці "Рена- Клиник" я б дав оцінку "6" з "5"!
    Мені сподобалося, що надали належну увагу і вирішили питання, яке нас цікавило. Лікарі були вкрай чуйними, особливо Козьцька Я.М. та індивідуально підійшли до нашого випадку, провели всі необхідні процедури, дали повну і розгорнуту консультацію про те, який у нас стан на сьогоднішній день, і як поводитися в майбутньому, щоб не... Читать отзыв Мені сподобалося, що надали належну увагу і вирішили питання, яке нас цікавило. Лікарі були вкрай чуйними, особливо Козьцька Я.М. та індивідуально підійшли до нашого випадку, провели всі необхідні процедури, дали повну і розгорнуту консультацію про те, який у нас стан на сьогоднішній день, і як поводитися в майбутньому, щоб не допускати подібного. Ми звернулися в клініку вперше, тому що просто сподобалася будівля на картинці. Адміністратори нас досить ввічливо зустріли, у нас немає претензій.
  • Анна
    11 апреля, 2023 год
    Приємні враження.
    У цій установі ми були вперше. Річ у тім, що в нас просто є певне питання, тому я читала в інтернеті відгуки, після чого вирішила звернутися саме в Рена- Клиник. Крім того, ми близько живемо, тому нам зручно. Коли ми прийшли, посиділи 5 хвилин, після чого вже підійшла Яніна Михайлівна... Читать отзыв У цій установі ми були вперше. Річ у тім, що в нас просто є певне питання, тому я читала в інтернеті відгуки, після чого вирішила звернутися саме в Рена- Клиник. Крім того, ми близько живемо, тому нам зручно. Коли ми прийшли, посиділи 5 хвилин, після чого вже підійшла Яніна Михайлівна Загалом усе було нормально, у клініку я супроводжувала близьку людину, але на прийомі з лікарем вона була одна. Загалом, поки що ми ще нічого не вирішили, тому що хочемо там лікуватися в стаціонарі, але ще не визначилися коли. Думаю, що це станеться найближчими днями. Дякую.
  • Алеліта
    10 апреля, 2023 год
    Люди, ніколи не кидайте своїх рідних у таких ситуаціях!
    Хочу подякувати всім співробітникам цього медичного центру за те, що вони допомогли витягнути мого батька з цієї "синьої ями". Взагалі проблеми з алкоголем - це дуже серйозна річ, але я не думала, що вона торкнеться нашої сім'ї. Мій батько випивав, але потім почав пити щодня, природно, втратив роботу, мама і... Читать отзыв Хочу подякувати всім співробітникам цього медичного центру за те, що вони допомогли витягнути мого батька з цієї "синьої ями". Взагалі проблеми з алкоголем - це дуже серйозна річ, але я не думала, що вона торкнеться нашої сім'ї. Мій батько випивав, але потім почав пити щодня, природно, втратив роботу, мама і я працювали на сім'ю, а він безбожно пив, продавав речі, пропадав днями невідомо куди. Ми поговорили з ним, і він погодився пройти лікування. Нам порадили цю клініку, і ми ні краплі не пошкодували, тато повернувся до нормального життя, працює, і ми дуже щасливі.
  • Ліна
    10 апреля, 2023 год
    Дякую Рена-Клиник
    У центрі надали психологічну допомогу після смерті близької мені людини. У цей момент була абсолютна самотня і мало не впала в депресію. У клініку прийшла сама, бо розуміла - ще трохи і накладу на себе руки. Лікарка намагалася опрацювати зі мною всі моменти без призначення медикаментозного лікування. Було важко, але... Читать отзыв У центрі надали психологічну допомогу після смерті близької мені людини. У цей момент була абсолютна самотня і мало не впала в депресію. У клініку прийшла сама, бо розуміла - ще трохи і накладу на себе руки. Лікарка намагалася опрацювати зі мною всі моменти без призначення медикаментозного лікування. Було важко, але я впоралася. З кожною зустріччю мені ставало краще. Хоча біль нікуди не йшов. Зі слів лікаря - це нормально. Найважливіше розуміти, що життя триває. І не зациклюватися тільки на одній смерті.
  • Василь
    10 апреля, 2023 год
    Дякую від щирого серця.
    Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга звела з розуму. Козицька Яніна Михайлівна, провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія чи транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я не вірив, що допоможе. Але я... Читать отзыв Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга звела з розуму. Козицька Яніна Михайлівна, провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія чи транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я не вірив, що допоможе. Але я прокинувся сьогодні, вперше за багато років, і не згадав про алкоголь. Багато планів, завдань. Подивимося, що буде далі. Але зараз я розумію, що можу жити без алкоголю. Ми розробили план роботи на майбутнє, попереду велика робота над собою, але я готовий! Ще раз спасибі величезне.
  • Тарас
    7 апреля, 2023 год
    Дякую Рена- Клиник
    Сподобалося небайдужість до мене. Дякую від усього серця. Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга звела з розуму. Яніна Михайлівна провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія чи транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я... Читать отзыв Сподобалося небайдужість до мене.
    Дякую від усього серця. Не думав, що один прийом може бути таким ефективним. Я прийняв рішення відмовитися від алкоголю, але тяга звела з розуму. Яніна Михайлівна провела сеанс, я не можу точно сказати, що це було: терапія, магія чи транс, але ще вчора, вийшовши з кабінету, я не вірив, що допоможе. Але я прокинувся сьогодні, вперше за багато років, і не згадав про алкоголь. Багато планів, завдань. Подивимося, що буде далі. Але зараз я розумію, що можу жити без алкоголю.
  • Коля
    7 апреля, 2023 год
    Величезне спасибі всім лікарям за якісне та успішне лікування!
    Моє втягнення алкоголем почалося приблизно у 2003 році, ще у 16 років, намагався відірватися повністю і отримав це. У 2019 році почалися величезні проблеми з організмом, а зокрема з печінням і серцем. Похмілля давало про себе знати навіть через день після "веселощів". Приводом лікуватися стала білочка, яка пройшла тиждень. За... Читать отзыв Моє втягнення алкоголем почалося приблизно у 2003 році, ще у 16 років, намагався відірватися повністю і отримав це. У 2019 році почалися величезні проблеми з організмом, а зокрема з печінням і серцем. Похмілля давало про себе знати навіть через день після "веселощів". Приводом лікуватися стала білочка, яка пройшла тиждень. За словами дружини, я поводився максимально неадекватно, до сих пір соромно за себе, благо закінчилося все без пригод. Сіли разом і вирішили, що треба позбавлятися від моєї згубної звички. Вибрали наркологічну клініку "Рена- Клиник", зателефонували, записалися на повне лікування. Наступного дня ліг у стаціонар, мене прокапали, поговорив із наркологом і психологом, стало легше від слів, що ще не все втрачено. Після тижневого лікування і кодування жити стало цікавіше, навіть дихати легше! не знаю, як в інших медичних центрах, але тут рівень на висоті.
  • Ян
    7 апреля, 2023 год
    Сподобалося спокій і професіоналізм лікарів.
    Минулого тижня, після свята дня народження брата стало дуже погано. Перепив. Відчуття були, ніби зараз на місці і помру. Подзвонили в наркологічну клініку, приїхали швидко, хвилин за 30. Лікар запитав про самопочуття, про те, скільки випив, перевірив мій стан, підібрав крапельницю. Незабаром я швидко заснув, брат поговорив ще з лікарем... Читать отзыв Минулого тижня, після свята дня народження брата стало дуже погано. Перепив. Відчуття були, ніби зараз на місці і помру. Подзвонили в наркологічну клініку, приїхали швидко, хвилин за 30. Лікар запитав про самопочуття, про те, скільки випив, перевірив мій стан, підібрав крапельницю. Незабаром я швидко заснув, брат поговорив ще з лікарем і отримав поради, як не допускати такої сильної інтоксикації. Залишив ліки, на випадок, якщо після пробудження нудитиме і паморочитиметься голова. На мій подив, після сну, відчував величезне полегшення і жодних симптомів "бурхливого вечора". Хочу висловити глибоку повагу і подяку за якісну роботу!
  • Яна
    6 апреля, 2023 год
    Рена-Клиника- Ви кращі!
    Велике спасибі всім лікарям і медперсоналу, витягли чоловіка практично з того світу. Окреме спасибі Козицікій Я.М. Велике спасибі всім лікарям і медперсоналу, витягли чоловіка практично з того світу. Окреме спасибі Козицікій Я.М.
  • Тарас
    6 апреля, 2023 год
    Затишок, якість.
    Сподобалося. Розташував батька на стаціонарне лікування. Щодня зідзвонювалися, додому не просився, сам розумів, що потрібно лікуватися, це радує. Через 3 дні забрав його, запитав враження, зі слів батька все було чудово, тільки другий день важкувато було, незвичне місце. Дякую, що допомогли вивести із запою, дуже вдячний! Сподобалося. Розташував батька на стаціонарне лікування. Щодня зідзвонювалися, додому не просився, сам розумів, що потрібно лікуватися, це радує. Через 3 дні забрав його, запитав враження, зі слів батька все було чудово, тільки другий день важкувато було, незвичне місце. Дякую, що допомогли вивести із запою, дуже вдячний!
  • Світлана
    6 апреля, 2023 год
    Дякуємо
    До лікаря зверталася моя мама. Сподобалося звернення Я.М. Козицька, порадила і виписала ліки. Прийняли добре, все пояснили і виписали ліки. Будемо звертатися ще обов'язково! Клиніці окрема подяка, доброзичливі. Дякую "Рена-Клиник". До лікаря зверталася моя мама. Сподобалося звернення Я.М. Козицька, порадила і виписала ліки. Прийняли добре, все пояснили і виписали ліки. Будемо звертатися ще обов'язково! Клиніці окрема подяка, доброзичливі. Дякую "Рена-Клиник".
  • Анна
    5 апреля, 2023 год
    Коментар
    Така гарна клініка! Перший раз зверталася до подібного закладу, відразу сподобалися привітний персонал і саме приміщення. Все так чисто, затишно, майже як удома! Ще лікарі тут чудові, налаштовані на повне позбавлення хворого від залежності. Така гарна клініка! Перший раз зверталася до подібного закладу, відразу сподобалися привітний персонал і саме приміщення. Все так чисто, затишно, майже як удома! Ще лікарі тут чудові, налаштовані на повне позбавлення хворого від залежності.
  • Тарас
    5 апреля, 2023 год
    Сподобалося
    Зустріли мене доброзичливо, оперативно почали надавати допомогу. Персонал ввічливий, уважний! Харчування відмінне, щодня різні страви. Хочу відзначити гуманність. Психологи кумедно проводили тренінги! Спасибі Козьцикій Яніні Михайлівні, що він підібрла таку професійну команду! Люди, якщо вам погано, негайно звертайтеся в клініку "Рена-Клиник". Зустріли мене доброзичливо, оперативно почали надавати допомогу. Персонал ввічливий, уважний! Харчування відмінне, щодня різні страви. Хочу відзначити гуманність. Психологи кумедно проводили тренінги! Спасибі Козьцикій Яніні Михайлівні, що він підібрла таку професійну команду! Люди, якщо вам погано, негайно звертайтеся в клініку "Рена-Клиник".
Реклама
Киев
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , Харьковское шоссе, 152, корп. 2, оф. 222
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
Наркологический центр "РЕНА-Клиник"
Киев , вулиця Дачна, 47
(044) 587-73-87 (068) 497-91-97
время работы уточняйте
directionsМаршрут
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ