Илляшенко Вадим Игоревич

Илляшенко Вадим Игоревич відгуки

2
1 відгук
4 196 переглядів

Як ви оцінюєте роботу лікаря Илляшенко Вадим Игоревич?
Реклама

Илляшенко Вадим Игоревич відгуки

  • Гость
    2 листопада, 2022 рік
    Н
    Була у лікаря Ілляшенко з біллю в попереку, який віддає в ногу. Неможливість нормально сидіти, ходити , стояти. На мрт 3 протрузії. Також є ревматологічне захворювання, пов'язане з суглобами, діагноз, інвалідність. Було не ясно, чи суглоб дає біль, чи спина. Лікар сказав, що це не спина, просто треба робити... Читати відгук Була у лікаря Ілляшенко з біллю в попереку, який віддає в ногу. Неможливість нормально сидіти, ходити , стояти. На мрт 3 протрузії. Також є ревматологічне захворювання, пов'язане з суглобами, діагноз, інвалідність. Було не ясно, чи суглоб дає біль, чи спина. Лікар сказав, що це не спина, просто треба робити фізкультуру. І взагалі , я здорова, суглоб теж в порядку, він там нічого не бачить ( рентен стадія 2-3, активні запальні зміни , набряк кісткового мозку, ерозії, звуження щилин по опису мрт) і давати біль не може. Основна проблема - слабі м'язи. З рекомендованого тільки лікувальна фізкультура. Зараз сама собі прописала німесил, п'ю, потрохи стає легше)
    Переваги В клініці гарний ремонт
    Недоліки Не отримала лікування, лікар дозволяє собі коментувати речі, які не являються сферою його компетенції.
Реклама
Реклама

Статті

Статті на тему «Нейрохирург»

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю