Цистит повторяется

Если цистит повторяется несколько раз в течение короткого периода – это повод обследоваться сразу у нескольких специалистов. Такую рекомендацию дал врач уролог-андролог Чумак Александр Анатольевич.

Известно, что распространенной причиной развития цистита являются бактерии, попавшие в мочевой пузырь через мочеиспускательный канал. Чаще всего, это кишечная палочка. Именно поэтому доктор А.Чумак рекомендует при повторяющихся циститах обратиться к гастроэнтерологу, чтобы пройти обследование на дисбактериоз. Кроме того, пациентке необходимо обследоваться у гинеколога на предмет вагиноза, половых инфекций и эндрокринных расстройств. Чтобы исключить аномалии развития мочевыводящей системы, нужно обратиться к урологу. Также может потребоваться консультация смежных специалистов.

Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватися

Коментарі

Коментарі відсутні



Читайте також:

Тромболітична терапія при інсульті – безкоштовна

Тромболізис при інсульті буде ефективним лише у «терапевтичному вікні», тобто у перші 4 години після інсульту. Протягом цього часу мозок не встигає зазнати незворотних змін через тромб у судині. Щоб виконати тромболізис, у лікарні повинен бути апарат МРТ

Діоксид азоту у повітрі в Києві: перевищено гранично допустиму норму

Протягом 18-19 вересня через теплу й суху погоду рівень діоксиду азоту над столицею буде критичним – 5 гранично допустимих норм. Це може негативно позначитися на стані здоров’я.

Небезпечніший за ковід: в Індії – спалах смертельного вірусу

Людина після зараження помирає від лихоманки, що викликає набряк мозку. Основні симптоми хвороби – лихоманка, головний біль, біль у м’язах, блювання, утруднене дихання, а у тяжких випадках – судоми, енцефаліт та кома. Смертність від вірусу Nipah досягає 7

Метеозалежним – приготуватися: 2 дні сильних магнітних бур

10 вересня на Землі почалася магнітна буря червоного рівня небезпеки, що триватиме до 14 вересня. Сьогодні, 12 вересня, сила магнітної бурі сягла 5 балів, 13 вересня очікується 6-бальна магнітна активність. До суботи, 14 вересня, геомагнітні коливання зни

У одній з київських шкіл – спалах гострої кишкової інфекції

Гостра кишкова інфекція – це поширене захворювання травного тракту, викликане бактеріями, вірусами або паразитами, що потрапляють до організму з забрудненою водою, їжею чи через недостатню гігієну рук. Окрім того, збудники можуть передаватися через предме

Небезпечний напій: «енергетики» можуть викликати утворення тромбів

Енергетичні напої сьогодні дуже популярні, особливо серед молоді. Про їхню шкідливість знає, мабуть, кожен. А нещодавні дослідження ще й показали, що «енергетики» значно підвищують ризики тромбозів.

Як оформити лікарняний дистанційно

У МОЗ повідомили, що на час дії воєнного стану, якщо у вас є симптоми коронавірусу, грипу чи ГРВІ, ви можете дистанційно оформити тимчасову непрацездатність на 5 календарних днів.

Програма медичних гарантій: як безкоштовно лікувати дітей?

Діти мають право на надання доступних та якісних медичних послуг (як профілактичних, так і лікувальних). Завдяки програмі медичних гарантій кожна дитина в Україні від народження до 18 років може отримувати медичні послуги безкоштовно.

Лихоманка Західного Нілу: у Києві померли 3 людини

В Україні з початку літа до столичної Свято-Михайлівської клінічної лікарні потрапили 17 пацієнтів з лихоманкою (гарячкою) Західного Нілу, повідомила Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Смертельна хвороба на Черкащині: оголошено карантин на два місяці

Перші ознаки зараження – це підвищення температури, поколювання, біль, печіння та незвичні відчуття в області рани після укусу. Якщо вчасно не надати людині медичну допомогу, вірус проникає до центральної нервової системи.

Мобілізація медиків: кого НЕ відправлять на війну

Впродовж воєнного стану в Україні медики повинні стати на військовий облік: як чоловіки, так і жінки. Але є винятки у законі про мобілізацію, що дозволяють певним категоріям медиків отримати звільнення від військової служби.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю