Киевская городская клиническая больница № 6 відгуки

Отзывы о Киевская городская клиническая больница № 6. КМКЛ № 6 - многопрофильное медицинское учреждение...
1.9
11 458 переглядів
  • Олег
    2 травня, 2019 рік

    Подяка травматологічному відділенню.

    Хочу подякувати від себе і моіх рідних всьому мед. персоналу травматологічного відділення(починаючи з санітарочок,медсестричок, анастазіолога, лікарів) за доброзичливе ставлення до мене. Особлива подяка прекрасній людині, проффесіоналу своєі справи, лікарюТкаченко Олександру Григоровичу за проведену операцію-заміну тазобедренного сустава. Дякую Вам. Ви старались зробити все, щоб я, якнайшвидше став на ноги після такоі складноі операціі.В мене залишились лише приємні спогади і приємні почуття від перебування у вашому відділенні. З повагою Подворко Олег Леонідович.
    Переваги Сподобалось все:доброзичлеве ставлення всього персоналу до хворих, професіональний підхід лікаря Олександра Григоровича до мене.
    Недоліки Недоліків не побачив.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю