Институт эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко відгуки

Отзывы о Институт эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко. Институт эндокринологии и обмена веществ...
5
30 980 переглядів
  • 14 травня, 2025 рік

    Зінич Петро Петрович

    Шановний Зінич Петро Петровичу!

    Щиро дякую Вам від усього серця за професіоналізм, уважність і добре серце, які Ви проявили під час операції моїй дитині. Видалення долі щитовидної залози — це серйозне випробування для мами, але завдяки Вашій впевненості та турботі ми пройшли цей шлях зі спокоєм і надією.

    Моя дитина не лише швидко відновлюється, а й щиро полюбила Вас — і це найкращий доказ того, яким чудовим лікарем і людиною Ви є.

    Велика Вам вдячність і низький уклін!
    З повагою і теплом — Алінка та її мама❤️
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю