Институт эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко відгуки

Отзывы о Институт эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко. Институт эндокринологии и обмена веществ...
5
30 980 переглядів
  • Тетяна
    10 квітня, 2026 рік

    Зінич Петро Петрович

    Хочу висловити щиру подяку Зіничу Петру Петровичу за високий професіоналізм, уважність та людяність. З першої консультації (ще з 2008 року) відчувається впевненість і спокій, які дуже важливі для пацієнта. Операції пройшли успішно, а весь період лікування супроводжувався чіткими поясненнями та підтримкою.
    Окремо хочеться відзначити його чудове почуття гумору — це дійсно допомагає розрядити напружену атмосферу та налаштуватися на позитив.
    Щиро дякую за вашу працю, турботу та відданість своїй справі! Рекомендую від усього серця.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю