Козицкая Янина Михайловна відгуки

5
13 212 переглядів
  • Лариса
    вівторок, 23 червня

    Дуже рада, що потрапила саме до Янини Михайлівни.

    Дуже рада, що потрапила саме до Янини Михайлівни. До цього довго не могла наважитися звернутися до психіатра, але зараз розумію, що це було одним із найкращих рішень. Лікар дуже делікатна, уважна та доброзичлива. Вона створює атмосферу довіри, в якій легко говорити навіть про найскладніші переживання. Лікування було підібране грамотно і поступово дало результат. Я стала спокійнішою, покращився сон і загальне самопочуття. Щиро вдячна за допомогу.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти врача

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю