Козицкая Янина Михайловна відгуки

5
13 212 переглядів
  • Світлана
    п'ятниця, 26 червня

    Від щирого серця дякую Янині Михайлівні

    Від щирого серця дякую Янині Михайлівні за допомогу, яку вона надала мені в дуже непростий період життя. Я довго не наважувалася звернутися до психіатра, але постійна тривога, безсоння та виснаження вже не давали нормально жити. На консультації лікар дуже уважно вислухала мене, поставила багато уточнювальних запитань і доступно пояснила причини мого стану. Було приємно відчути, що до мене ставляться з повагою та розумінням. Лікування було підібране дуже обережно, і вже через кілька тижнів я відчула перші позитивні зміни. Зараз почуваюся набагато краще. Щиро вдячна за професіоналізм і людяність.
Реклама

Останні відгуки

Читати всі відгуки
Реклама
Реклама
Реклама

Дивіться також

Ми підібрали для вас ще , которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти врача

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю