Світлана пятница, 26 июня
Від щирого серця дякую Янині Михайлівні
Від щирого серця дякую Янині Михайлівні за допомогу, яку вона надала мені в дуже непростий період життя. Я довго не наважувалася звернутися до психіатра, але постійна тривога, безсоння та виснаження вже не давали нормально жити. На консультації лікар дуже уважно вислухала мене, поставила багато уточнювальних запитань і доступно пояснила причини мого стану. Було приємно відчути, що до мене ставляться з повагою та розумінням. Лікування було підібране дуже обережно, і вже через кілька тижнів я відчула перші позитивні зміни. Зараз почуваюся набагато краще. Щиро вдячна за професіоналізм і людяність.