Царук Вячеслав Иванович

Царук Вячеслав Иванович відгуки

4.1
31 відгук
15 631 перегляд

Як ви оцінюєте роботу лікаря Царук Вячеслав Иванович?
Реклама

Царук Вячеслав Иванович відгуки

  • Олена
    16 лютого, 2025 рік
    Щиро рекомендую - ЦАРУКА В.І.
    Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею майстра своєї справи і неймовірного таланта медицини- ЦАРУКА ВʼЯЧЕСЛАВА ІВАНОВИЧА Незважаючи на свою надзвичайну зайнятість - уважний до кожного пацієнта. Провів мені вже два оперативних втручання - які пройшли для мене прекрасно. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за... Читати відгук Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею майстра своєї справи і неймовірного таланта медицини- ЦАРУКА ВʼЯЧЕСЛАВА ІВАНОВИЧА
    Незважаючи на свою надзвичайну зайнятість - уважний до кожного пацієнта. Провів мені вже два оперативних втручання - які пройшли для мене прекрасно. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за нескінченну доброту та тепле ставлення.
    Завдяки Вам - я маю змогу ходити! Дякую!
  • Гость
    16 лютого, 2025 рік
    Щиро рекомендую - ЦАРУКА В.І.
    Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею майстра своєї справи і неймовірного таланта медицини- ЦАРУКА ВʼЯЧЕСЛАВА ІВАНОВИЧА Незважаючи на свою надзвичайну зайнятість - уважний до кожного пацієнта. Провів мені вже два оперативних втручання - які пройшли для мене чудово. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за... Читати відгук Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею майстра своєї справи і неймовірного таланта медицини- ЦАРУКА ВʼЯЧЕСЛАВА ІВАНОВИЧА
    Незважаючи на свою надзвичайну зайнятість - уважний до кожного пацієнта. Провів мені вже два оперативних втручання - які пройшли для мене чудово. Дякую Вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за нескінченну доброту та тепле ставлення.
    Завдяки Вам - я маю змогу ходити! Дякую!
  • Микола
    8 лютого, 2024 рік
    ...
    Лікар від Бога,та реально дуже добрі медсестри.Такого по справжньому людського відношення в жодній лікарні не зустрічав.Всім їм охорони Божої. Лікар від Бога,та реально дуже добрі медсестри.Такого по справжньому людського відношення в жодній лікарні не зустрічав.Всім їм охорони Божої.
    Переваги Лікар профессіонал своєї справи,турботливе відношення персоналу
    Недоліки Як таких немає
  • Пацієнт
    31 серпня, 2023 рік
    Мене оперував Царук
    Він професіонал своєї справи, не забувайте треба обов'язково віддячити лікарю, да з ним важко говорити і важко шось запитати, в нього ніколи немає часу, але він така людина, такий в нього характер, мені всеодно, головне щоб лікар був професіоналом як він! Він професіонал своєї справи, не забувайте треба обов'язково віддячити лікарю, да з ним важко говорити і важко шось запитати, в нього ніколи немає часу, але він така людина, такий в нього характер, мені всеодно, головне щоб лікар був професіоналом як він!
    Переваги Він професіонал своєї справи!
    Недоліки З ним важко спілкуватися і не тільки пацієнтам, а і персоналу, но він професіонал, так що все добре.
  • Валентина Петрівна
    25 квітня, 2023 рік
    Лікар хороший
    Медсестра Вікторія ,яка готувала до операції чоловіка і сусіда по палаті робила проби одним шприцем двом хворим, просто помінялися голки, на зауваження сказала що так правильно і так вона завжди робить. Медсестра Вікторія ,яка готувала до операції чоловіка і сусіда по палаті робила проби одним шприцем двом хворим, просто помінялися голки, на зауваження сказала що так правильно і так вона завжди робить.
    Переваги Лікар зробив все якісно.
    Відділення травматології старе, але прибране
    Інтерн дуже турботливий.
    Хороша медсестра,яка слідкувала за чоловіком у ночі, швидко приходила на укол, і вночі заходила перевіряла чи все добре.
    Недоліки Одним шприцем робити ін'єкції міняючи голки ненормально.
  • Володя
    3 вересня, 2022 рік
    Професіонал з великої букви!
    Вячеслав Іванович поставив на ноги через три дня після операції на коліні. Дякуємо, раджу усім хорошого лікаря - травматолога. Тепер звертаємося лише до нього Вячеслав Іванович поставив на ноги через три дня після операції на коліні. Дякуємо, раджу усім хорошого лікаря - травматолога. Тепер звертаємося лише до нього
    Переваги Дуже все ретельно звішує перед тим як прийняти рішення
    Недоліки Все Ок!
  • Світлана
    3 вересня, 2022 рік
    Дякуємо Лікарю від Бога!
    Три рази мали проблеми по травматології і кожен раз зверталися до В’ячеслава Івановича. Дай Бог здоров’я Вам і Вашій родині. Три рази мали проблеми по травматології і кожен раз зверталися до В’ячеслава Івановича. Дай Бог здоров’я Вам і Вашій родині.
  • Гость
    28 серпня, 2022 рік
    Талановитий лікар
    Я спортсмен отримавши травму звернувся в міську лікарню направили до Царука В‘ячеслава Івановича,який тоді саме чергував.Чудовий лікар професіонал своєї справи поставив точний діагноз і через це лікування йшло швидше.Рекомендую! Я спортсмен отримавши травму звернувся в міську лікарню направили до Царука В‘ячеслава Івановича,який тоді саме чергував.Чудовий лікар професіонал своєї справи поставив точний діагноз і через це лікування йшло швидше.Рекомендую!
  • Маріна
    27 серпня, 2022 рік
    Лікар з золотими руками
    Я сестра військового, який захищає зараз нас від рашистів. Брат був поранений ,його привезли до Хмельницького В"ячеслав Іванович прооперував його( дістав осколок), ,можна сказати,знову " поставив його на ноги"", і незабаром він знову зможе тримати зброю і гнати цю сволоту з нашої землі . Дякуємо за золоті... Читати відгук Я сестра військового, який захищає зараз нас від рашистів. Брат був поранений ,його привезли до Хмельницького В"ячеслав Іванович прооперував його( дістав осколок), ,можна сказати,знову " поставив його на ноги"", і незабаром він знову зможе тримати зброю і гнати цю сволоту з нашої землі . Дякуємо за золоті руки і людське ставлення!
  • Світлана
    27 серпня, 2022 рік
    За покликом серця ❤️
    В’ячеслав Іванович - досвідчений лікар,чуйний, уважний, який спочатку докорінно вивчить і дослідить проблему, з якою звернувся пацієнт, дізнається, що саме призвело до хвороби, яка турбує людину. Лікар є фахівцем своєї справи, не дивлячись на багатющий досвід, постійно самовдосконалюється, адже у світі медицини з’являється усе більше і більше... Читати відгук В’ячеслав Іванович - досвідчений лікар,чуйний, уважний, який спочатку докорінно вивчить і дослідить проблему, з якою звернувся пацієнт, дізнається, що саме призвело до хвороби, яка турбує людину. Лікар є фахівцем своєї справи, не дивлячись на багатющий досвід, постійно самовдосконалюється, адже у світі медицини з’являється усе більше і більше нових методик та протоколів лікування чи оперативного втручання, тому й вдосконалює свої уміння і навички. В’ячеслав Іванович самоаідданий і людяний, вимогливий і толерантний - у наш час дуже важко знайти такого відповідального і відданого своїй професії лікаря, який усе робить во благо людям.
  • Гость
    27 серпня, 2022 рік
    Царук В. І. Лікар від Бога
    Наша сім‘я дуже вдячна лікарю від Бога Царук Вячеслав Іванович. В минулому році у мого чоловіка була травма коліна. І дякуючи Святославу Івановичу ми обійшлися без операціі і на даний час все добре. Низький вам уклін Наша сім‘я дуже вдячна лікарю від Бога Царук Вячеслав Іванович. В минулому році у мого чоловіка була травма коліна. І дякуючи Святославу Івановичу ми обійшлися без операціі і на даний час все добре. Низький вам уклін
  • Наталія
    27 серпня, 2022 рік
    Професіонал своєї справи
    Я, пенсіонерка, яка проживає у Кам'янці-Подільському, приїжджала у Хмельницький саме на прийом до В'ячеслава Івановича. Неодноразові рекомендації повністю виправдали себе - залишилася дуже задоволеною, після блокади біль у коліні пропав повністю. Щодня згадую лише добрим словом цього лікаря від Бога, рекомендую всім ! Я, пенсіонерка, яка проживає у Кам'янці-Подільському, приїжджала у Хмельницький саме на прийом до В'ячеслава Івановича. Неодноразові рекомендації повністю виправдали себе - залишилася дуже задоволеною, після блокади біль у коліні пропав повністю. Щодня згадую лише добрим словом цього лікаря від Бога, рекомендую всім !
    Переваги Професіонал своєї справи, вислухав всі скарги, оглянув, якісно виконав свою роботу
    Недоліки Немає недоліків
  • Денис
    8 серпня, 2022 рік
    Все ок
    Вилікував мою проблему тільки от попасти на прийом і на операцію досить важко))) Вилікував мою проблему тільки от попасти на прийом і на операцію досить важко)))
  • Гость
    8 серпня, 2022 рік
    Ну що тут говорити лікар досить добрий та приємний, вилікував мою проблему, але досить важко до його попасти як на прийом так і на операцію. Ну що тут говорити лікар досить добрий та приємний, вилікував мою проблему, але досить важко до його попасти як на прийом так і на операцію.
  • Наталія
    5 серпня, 2022 рік
    ЛІкар від Бога!
    Деякі пишуть (немногословный), а що Лікар повинен стояти і розказувати вам анекдоти тому що вам скучно?... Дісно лікар від Бога, і добре, що знає це. Має руки ЗОЛОТІ, інтуїцію і холодний розум, і так, знає собі ціну. Хіба на сьогоднішній день - це порок бути ЛІКАРЕМ з великої букви... Читати відгук Деякі пишуть (немногословный), а що Лікар повинен стояти і розказувати вам анекдоти тому що вам скучно?... Дісно лікар від Бога, і добре, що знає це. Має руки ЗОЛОТІ, інтуїцію і холодний розум, і так, знає собі ціну. Хіба на сьогоднішній день - це порок бути ЛІКАРЕМ з великої букви і знати про це? Щиро Дякую Вам за мій оперований мениск, а також ВЕЛИКЕ дякую від дівчинки Саші за "зложений" таз після важкої аварії. БРАВО таким лікарям, які знають свою роботу, не лебезять не перед ким.
Реклама
Реклама

Статті

Статті на тему «Ортопед-травматолог»

Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю