Винницкая областная психоневрологическая больница имени О.И. Ющенко отзывы

Отзывы о Винницкая областная психоневрологическая больница имени О.И. Ющенко. Винницкая областная психоневрологическая больница имени О.И....
3.3
19 998 просмотров
  • Юрій Соколов
    15 октября, 2021 год

    Подяка нейрохірургу Горбатюк К.І.

    Ну от я знову в 20 відділенні з діагнозом рецидив грижі міжхребцевого диску L5-S1 з радикулопатією S1 зліва... Болі були нестерпні, міг тільки лежати на правому боці, консервативне лікування, включаючи блокаду під рентгеном, результатів не дало. В лютому 2016 року я вже лежав в цьому відділенні, видаляв мені тоді грижу нейрохірург Горбатюк Костянтин Іванович. І в цей раз мені також повезло і 12.10 операцію мені також провів Костянтин Іванович. Що можна сказати, вони всі молодці, вся операційна бригада, починаючи від молодшого медичного персоналу і закінчуючи лікарями. Вони чуйні, вони жартують, вони вселяють надію, коли ти вже знаходишся на операційному столі... Зразу ж після операції я вже не відчував болю, а на наступний день я вже встав на ноги та поволі ходив. Тому я вкотре хочу виразити слова подяки нейрохірургу Костянтину Івановичу, зав відділенням реанімації Олегу Юрійовичу та всьому персоналу відділення на чолі з зав відділення Ольховим Валерієм Михайловичем за їх працю, котра допомагає повноцінно жити пацієнтам. Доброго здоров'я вам та успіхів в вашій нелегкій праці. Ви молодці і найкращі в своїй справі в Вінниці і не тільки!
Реклама

Последние отзывы

Читать все отзывы
Реклама
Реклама
Реклама

Смотрите также

Мы подобрали для вас еще клиники, которые могут вас заинтересовать. Воспользуйтесь поиском по сайту, чтобы найти клинику

Реклама
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ