Офтальмологічний центр "Чіткий зір"

Офтальмологічний центр "Чіткий зір" отзывы

5
1 отзыв
4 537 просмотров

Как вы оцениваете работу клиники Офтальмологічний центр "Чіткий зір"?
Реклама

Офтальмологічний центр "Чіткий зір" отзывы

  • Олена
    5 февраля, 2015 год
    Клініка Чіткий Зір не погана, як на мене. Я лікувала в цій клініці свій зір. Мені 56 років і інколи бувало, що підвищувався очний тиск. Одного разу навіть лопнула судина і тоді я пішла до лікаря в цей кабінет. Лікар лікував мене дуже гарний, але забула, як його звати. Лікував... Читать отзыв Клініка Чіткий Зір не погана, як на мене. Я лікувала в цій клініці свій зір. Мені 56 років і інколи бувало, що підвищувався очний тиск. Одного разу навіть лопнула судина і тоді я пішла до лікаря в цей кабінет. Лікар лікував мене дуже гарний, але забула, як його звати. Лікував мене біля трьох неділь і за цей час мій стан покращився, я це відчула. Назначив повний курс лікування, після якого краще себе почуваю.
Реклама
Реклама

Статьи

Статьи на тему «Офтальмологическая клиника»

Новости

Новости на тему «Офтальмологическая клиника»

Реклама
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ