АПТЕКА Південне, Одеська обл. , Хіміків 3А
Я постійний клієнт вашої аптеки. Жахливе обслуговування -завідувачка не в перше накричала на мене, що я по кілька разів приходжу в аптеку за ліками.
Більше сюди ходити не буду АПТЕКА Південне, Одеська обл. , Хіміків 3А Я постійний клієнт вашої аптеки. Жахливе обслуговування -завідувачка не в перше накричала на мене, що я по кілька разів приходжу в аптеку за ліками. Більше сюди ходити не буду
Купил пакет шприцов для "сердечника". Через сайт таблетки у них цена "набора" 160 грн- поэтому не бронировал- не большая цена за 30 шт, В аптеке реале без бронирования вышло 290 грн- на будущее лучше без такой аптеки. Купил пакет шприцов для "сердечника". Через сайт таблетки у них цена "набора" 160 грн- поэтому не бронировал- не большая цена за 30 шт, В аптеке реале без бронирования вышло 290 грн- на будущее лучше без такой аптеки.
Аптека 10, біля Варус на Комунарі, ( Дніпро ) аптекар Катерина , жахлива поведінка , «цокання» , закатування очей під лоба , хамська поведінка . Якщо так людину дратують люди то хай шукає іншу роботу , чи приймає заспокійливе . Цікаво чи знають власники що їх бізнес похерять такі аптекарі Аптека 10, біля Варус на Комунарі, ( Дніпро ) аптекар Катерина , жахлива поведінка , «цокання» , закатування очей під лоба , хамська поведінка . Якщо так людину дратують люди то хай шукає іншу роботу , чи приймає заспокійливе . Цікаво чи знають власники що їх бізнес похерять такі аптекарі
Навчить своїх робітників розмовляти.
По перш розмовлять не на державній мові.
По друге в них питаєш щось нормально, вони тобі відповідають по хамськи. Це у вас не в одній аптеці так. Більше не ногою до вас. Навчить своїх робітників розмовляти. По перш розмовлять не на державній мові. По друге в них питаєш щось нормально, вони тобі відповідають по хамськи. Це у вас не в одній аптеці так. Більше не ногою до вас.
Аптека шара на Затонского 123:
Обслуживание ужасное, я постоянный клиент вашей аптеки, заведующая наорала на меня, что я по несколько раз прихожу в аптеку за лекарствами.
Больше сюда ходить не буду Аптека шара на Затонского 123: Обслуживание ужасное, я постоянный клиент вашей аптеки, заведующая наорала на меня, что я по несколько раз прихожу в аптеку за лекарствами. Больше сюда ходить не буду
Щойно була у цій аптеці. Купувала ліки колезі, тому всієї інформації не знала. У відповідь отримала хамське відношення від фармацевта. Більше туди не піду і вам не раджу. Щойно була у цій аптеці. Купувала ліки колезі, тому всієї інформації не знала. У відповідь отримала хамське відношення від фармацевта. Більше туди не піду і вам не раджу.
11.01.2024, замовивши через додаток таблетки.юа. 2уп.фітосед, я прийшла забрати їх у аптеку. Відкриваю шухляду, після оплати, а там лежить 1 уп. Я звісно одразу звернула увагу аптекарів. Пачку в мене забрали, мовчки. Мені довелося чекати чергу і потім тільки, довго перевіряючи, мені все ж таки видали правильне замовлення. Ніякого вибачення... Читать отзыв11.01.2024, замовивши через додаток таблетки.юа. 2уп.фітосед, я прийшла забрати їх у аптеку. Відкриваю шухляду, після оплати, а там лежить 1 уп. Я звісно одразу звернула увагу аптекарів. Пачку в мене забрали, мовчки. Мені довелося чекати чергу і потім тільки, довго перевіряючи, мені все ж таки видали правильне замовлення. Ніякого вибачення не було. Через некомпетентність аптекарів я втратила свій час, а могла б ще й гроші.
На днях покупала в аптеке шар таблетки, врач ребенку выписал. А потом пришла домой и посмотрела цену в других аптеках. На 60 грн я переплатили за это лекарство. Ужас. Что творят. Вообще совести нет На днях покупала в аптеке шар таблетки, врач ребенку выписал. А потом пришла домой и посмотрела цену в других аптеках. На 60 грн я переплатили за это лекарство. Ужас. Что творят. Вообще совести нет
Я купляла ліки,які замовила через інтернет.Замовила вісім,а мені потрібно було п'ять,звичайно з аптеки я вийшла,а коли повернулась,то відмовили в мене забрати три ампули.Телефонувала на гарячу лінію,там відповіли,що в них такі правила,коли вийшов з аптеки,то ''кінець''.Я попросила як виняток забрати,але ні і ні.Замовляла у аптеці на Миколи Бажана 24/1,невже не можливо... Читать отзывЯ купляла ліки,які замовила через інтернет.Замовила вісім,а мені потрібно було п'ять,звичайно з аптеки я вийшла,а коли повернулась,то відмовили в мене забрати три ампули.Телефонувала на гарячу лінію,там відповіли,що в них такі правила,коли вийшов з аптеки,то ''кінець''.Я попросила як виняток забрати,але ні і ні.Замовляла у аптеці на Миколи Бажана 24/1,невже не можливо було забрати,невже ніхто ніколи не помиляється.Це ампули,це не вода у пляшці.Печально,що можу сказати,а нічого.Дуже печально ,що така єрунда і не пішли на поступки.
Дополняю отзыв фото.
Вот такой нок спрей я купила в аптеке Шара ….За что я заплатила 90 грн? За пустую баночку??деньги выкинутые на ветер … Дополняю отзыв фото. Вот такой нок спрей я купила в аптеке Шара ….За что я заплатила 90 грн? За пустую баночку??деньги выкинутые на ветер …
Купила позавчера в аптеке Шара капли для взрослых Нок Спрей .Которых цена около 90 грн . Пришла домой закапала нос , и мне показалось что бутылочка пустая . Я ее захотела проверить ( посветила фонариком чтоб посмотреть сколько там жидкости. Так там жидкость была на самом дне. Их хватит на... Читать отзывКупила позавчера в аптеке Шара капли для взрослых Нок Спрей .Которых цена около 90 грн . Пришла домой закапала нос , и мне показалось что бутылочка пустая . Я ее захотела проверить ( посветила фонариком чтоб посмотреть сколько там жидкости. Так там жидкость была на самом дне. Их хватит на 4 раза закапать нос . Что это вообще такое ? Получается я просто подарила аптеке 90 грн ? За пустую баночку ???? Ну это вообще… Я просто в шоке . И так цены в аптеке огромные . Еще и приходишь покупаешь пустые банки
Доброго вечора,малась купити ліки по доступному рецепту в Шарі м Городище.Дуже шкода,що фармацевт не чує,тлумаче своє,запропонувала наше,яке мені не підходить,якщо не має іншого виробника ,чого ж незамовити..,якби лікар не сказав запитати Тева,на що кам*яніле лице фармацевта відповіло- нема.З виду розумна -в окулярах.Це профі?... чи зацікавлені...? Шкода і завідуюча не... Читать отзывДоброго вечора,малась купити ліки по доступному рецепту в Шарі м Городище.Дуже шкода,що фармацевт не чує,тлумаче своє,запропонувала наше,яке мені не підходить,якщо не має іншого виробника ,чого ж незамовити..,якби лікар не сказав запитати Тева,на що кам*яніле лице фармацевта відповіло- нема.З виду розумна -в окулярах.Це профі?... чи зацікавлені...? Шкода і завідуюча не війшла,щоб улагодити ситуацію.В такий час- такі бездушні.Дякую,з порозумінням до наступного разу
21.08.2023р. керуюча аптеки "Шар", що у м.Калинівка Вінницької обл., Моргунська(Скрипник)Катерина серед білого дня мене вдарила майже у висок рукою. Саме в цей час проїзжав патруль міліції. Заява в міліцію написано.
Ця особа не може бути керівником медичного закладу.
Вона не адекватна 21.08.2023р. керуюча аптеки "Шар", що у м.Калинівка Вінницької обл., Моргунська(Скрипник)Катерина серед білого дня мене вдарила майже у висок рукою. Саме в цей час проїзжав патруль міліції. Заява в міліцію написано. Ця особа не може бути керівником медичного закладу. Вона не адекватна
Керуюча аптекою "Шар" у м.Калинівка Вінниуької області Моргунська(Скрипник) Катерина побила мене 21.08.2023р. на вулиці серед білого дня, якраз поруч проїзжав наряд поліції Керуюча аптекою "Шар" у м.Калинівка Вінниуької області Моргунська(Скрипник) Катерина побила мене 21.08.2023р. на вулиці серед білого дня, якраз поруч проїзжав наряд поліції