Заложенность ушей: самые частые причины

Врачи рассказывают, на что обратить внимание, если периодически вы страдаете от заложенности ушей.

pixabay.com

Каждый человек хоть раз в жизни сталкивался с такой неприятной проблемой, как заложенность одного или обоих ушей. С чем это может быть связано?

Медики назвали несколько самых распространенных причин

1. Беременность

Если женщина в положении, такое явление, как периодическая заложенность ушей, – не редкость. Причины – гипотония и анемия.

2. Изменения в деятельности слухового нерва

Причиной заложенности ушей может быть гипертония или травма головы, негативно влияющие на деятельность слухового нерва.

3. Простудные заболевания

Если закладывает уши после простуды или ОРВИ, это может свидетельствовать об осложнениях после болезни или о том, что вы не долечились.

bezdietu.ru


4. Заболевания сердца и сосудов

Люди, страдающие сердечно-сосудистыми заболеваниями, нередко обращаются к врачам с жалобами на заложенность ушей.

5. Осложнение после отита

У людей, которые перенесли отит, часто закладывает уши. Причина в том, что в барабанных перепонках образуются спайки.

6. Снижение атмосферного давления

Такой дискомфорт испытывают те, кто часто летает на самолетах.

pixabay.com


7. Серная пробка

Если неправильно почистить уши, то сера может накопиться в слуховом проходе. Человек почувствует, что у него заложило ухо, иногда – два.

Если заложенность ушей беспокоит вас постоянно, обязательно обратитесь к ЛОРу, который установит истинную причину такого состояния и поможет от него избавиться с помощью специальных процедур и медикаментозного лечения.


Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватися

Коментарі

Коментарі відсутні


Читайте також:

Чому закладає вуха?

Мабуть, кожен з нас хоч раз у житті стикався з відчуттям закладеності вух. Зазвичай це тимчасове явище, що буває у літаку, після сну чи при застуді. Але іноді закладеність вух – серйозна проблема, що потребує лікування. Давайте розберемося, чому закладає вуха і що робити.

Магній: як зрозуміти, що його не вистачає

Магній зазвичай погано засвоюється – в організм потрапляє його лише 30% (за умови, що у вас немає нестачі вітаміну D). Якщо ж ви вживаєте алкоголь або курите, п’єте багато кави і зловживаєте солоним, магній може не засвоюватися взагалі (це стосується як їжі, так і препаратів магнію).

Як відновити організм після прийому антибіотиків: 5 порад від лікарів

Лікарі попереджають: якщо під час лікування антибіотиками ви й приймали пробіотики, далеко не завжди цього достатньо, щоб відновити організм. Ми зібрали п’ять порад від лікарів, що ще потрібно робити, аби допомогти організму.

Будьте обережні: список хвороб, що загострюються у спеку

Більшість людей важко переносять спеку. Зазвичай, коли жарко, ми стаємо млявими, швидко втомлюємось, у нас знижується концентрація і увага. Але є ще одна небезпека – це загострення хронічних хвороб і поява нових. Які ж захворювання зазвичай загострюються влітку?

Чому не потрібно лікуватися хлорофіліптом?

Хлорофіліпт – препарат, який випускають виключно у пострадянських країнах. Тільки на деяких веганських сайтах його можна знайти як БАД. Тобто зарубіжна доказова медицина хлорофіліпт не визнає, причому на тему "протимікробної активності хлорофіліпту" немає жодної публікації в Європі та Америці.

11 незвичних способів застосування ліків у побуті

Аспірин виводить плями від поту на одязі, йод зміцнює нігті, мазь від геморою прибирає мішки під очима тощо. Поговоримо про нетрадиційні властивості аптечних препаратів!

10 симптомов пониженного гемоглобина

Пониженный гемоглобин можно заподозрить у себя самостоятельно, если обратить внимание на эти 10 симптомов.

Комаровський: які ліки не потрібно вживати разом із антибіотиками

Лікар Комаровський розповів, що паралельно з антибіотиками дітям не потрібно давати ліки "для імунітету", "для кишечника" чи "проти алергії".

Ангіна

Ангіна.  Якщо хоч раз вона була у Вас або вашої дитини, Ви пам'ятаєте, що це таке. Сьогодні 10 правил лікування ангіни:  1. ...

Чего нельзя есть при приеме антибиотиков и как питаться после лечения

Чтобы минимизировать побочные эффекты от приема антибиотиков, нужно отказаться от алкоголя, кофе, сладостей, ограничить молочные продукты и белковую пищу. Старайтесь питаться пять раз в день небольшими порциями

Основні симптоми, при яких потрібно звернутися до ЛОР-лікаря

Основні симптоми, при яких потрібно звернутися до ЛОР-лікаря: 1. Виділення з носа, закладеність, свербіж, нежить тривалістю понад 10 днів. 2. Виражені болі в області...

Что делать пациентам с пониженным кислородом в крови

Чтобы повысить уровень кислорода в крови, пульмонологи рекомендуют пациентам с пневмонией лежать на животе

Как правильно выбрать пульсоксиметр

Пульсоксиметр должен быть точным, быстро переходить в режим работы, экономно расходовать энергию, иметь качественное изображение на экране и четкие, понятные показатели
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю