Топ-18 дешевих аптечних засобів для краси

Навіщо переплачувати: аптечні препарати для молодості та краси.

Дешеві аптечні засоби для краси
Дешеві аптечні засоби для краси
Фото из открытых источников

Ми вирішили скласти список препаратів для шкіри, волосся та нігтів, що легко можуть замінити дорогі засоби та салонні процедури. Активні речовини цих бюджетних препаратів входять до складу дорогої косметики. Якщо застосовувати ці засоби на постійній основі, ви уникнете зморшок, зробите шкіру більш пружною, молодою і позбавитеся пігментації та прищів. Також в аптеках є безліч дешевих препаратів для зміцнення волосся. Усі перераховані нижче засоби є безрецептурними, але перед застосуванням будь-якого з них обов’язково зробіть тест на алергічну реакцію.

  1. Солкосерил. Це недорога мазь, що загоює рани. Але якщо ви додасте її до свого крему для обличчя і будете робити такі маски на ніч (пару разів на тиждень), результат вас приємно здивує. «Солкосерил» відновлює шкіру, насичує її киснем, а ще стимулює вироблення колагену та наповнює клітини глюкозою.
  2. Бодяга. Мабуть, усі чули про цей засіб у формі порошку, купити бодягу можна у будь-якій аптеці. Цей порошок виготовлений з прісноводних кремнерогових губок, що являють собою колонії кишковопорожнинних тварин родини бодягових. Бодягу потрібно розвести перекисом водню і нанести цю маску на вологе обличчя. Як тільки відчуєте пощипування, змийте маску (тримайте її не довше п’яти хвилин). Результат вас дуже потішить! Краще наносити бодягу на обличчя задовго до виходу з дому, адже шкіра після неї червоніє.
  3. Перекис водню. Самий звичайний антисептик чудово впливає на шкіру. Ним можна користуватися як лосьйоном, розвівши водою 1:1. Перекис зменшує прояви пігментації, знизить вірогідність запальних процесів шкіри.
    А ще перекис здатен замінити ваш дезодорант або підвищити його ефективність. Перекис не блокує потові залози, а от неприємний запах прибирає надовго.
  4. Аекол. Цей олійний розчин призначений для швидкого загоєння ран та опіків. Але його можна використовувати й для волосся, адже у складі «Аеколу» є такі важливі компоненти для зміцнення волосся, як бета-каротин, вітаміни А, Е, К. Препарат покращує обмінні процеси у шкірі голови, стимулює кровообіг у капілярах, знімає запалення. Усе це стимулює ріст густого і блискучого волосся. Оскільки «Аекол» має оранжевий відтінок, блондинкам треба бути з ним обережними. Як використовувати цей засіб? До будь-якої олії (реп’яхової, мигдальної, оливкової тощо) додайте пару чайних ложок «Аеколу». Втирайте отриману суміш у шкіру голови масажними рухами. Залиште на півгодини і змийте шампунем.
  5. АЕвіт. Ще один дешевий препарат для шкіри обличчя. Він містить вітаміни А і Е, які чудово борються зі зморшками. Капсулу «АЕвіту» роздавіть пальцями і нанесіть засіб на обличчя. Це потрібно робити щодня протягом двох тижнів. Ви побачите чудовий результат! Шкіра стане свіжою, пружною і молодшою завдяки регенерації клітин.
  6. Цинкова мазь. Найдешевший засіб у боротьбі з прищами. Наносити цинкову мазь потрібно точково перед сном (але перед тим як лягати спати, дайте їй підсохнути). Вранці від прищів не залишиться й сліду. Оскільки препарат сильно сушить шкіру, після використання нанесіть на обличчя зволожуючий крем.
  7. Саліцилова мазь. У складі цієї мазі – компоненти від вугрів і себорейних проявів. Чудовий бюджетний варіант догляду за проблемною шкірою. Саліцилова мазь працює м’яко, але добре відлущує клітини, що відмерли.
  8. Спиртова настоянка календули. Якщо вас турбують «забиті» розширені пори та чорні цятки, зробіть собі тонік для обличчя: 1:1 настоянка календули і чиста питна вода. Протирайте цим лосьйоном обличчя вранці і ввечері.
  9. Аспірин. А ви знали, що «Аспірин» можна використовувати як засіб для ліфтингу? Для цього потрібно розтовкти таблетку препарату до порошку і додати чайну ложку сметани. Таку кремоподібну суміш наносимо на обличчя (окрім зони навколо очей) і тримаємо 15 хвилин. Змиваємо теплою водою. Шкіра моментально стане свіжою і пружною.
  10. Ретинол крем. До складу цього крему входить вітамін А, що активно застосовується у боротьбі зі зморшками. А ще крем «Ретинол» чудово допомагає у боротьбі з вуграми і акне. Наносьте «Ретинол» на обличчя виключно на ніч, бо під дією ультрафіолету препарат може викликати появу пігментних плям.
  11. Вітамін Е. Дешевий засіб у вигляді капсул з олією всередині, що зміцнює нігті. Просто роздавіть капсулу і втирайте вітамін Е у нігті. Зовсім скоро ви побачите, що вони стануть міцнішими і почнуть швидше рости.
  12. Корінь солодки. Солодка використовують у сиропах і таблетках від кашлю, також застосовується для лікування гастриту і виразки. Але у солодки є ще одна дія, про яку знають далеко не всі, – вона відбілює шкіру. Тому якщо у вас є веснянки, пігментні плями або чорні цятки, спробуйте протирати обличчя настоянкою кореня солодки (вранці та ввечері). Курс процедур – три тижні.
  13. Пантенол. Ми звикли, що «Пантенол» – це засіб від сонячних і термічних опіків. Але якщо ви просто будете додавати «Пантенол» до свого крему для обличчя, він буде максимально зволожувати шкіру. Користуйтеся таким міксом пару разів на тиждень.
  14. Молочна кислота. Цей компонент давно входить до складу різних засобів для обличчя і використовується у косметології. Ви ж, мабуть, не раз чули про молочний пілінг? Так от, замість дорогих процедур ви можете сміливо використовувати молочну кислоту – купити її можна у будь-якій аптеці. Беремо 30%-ву молочну кислоту, розводимо водою і наносимо на очищену шкіру обличчя. Тримати молочну кислоту треба від двох до 20 хвилин, а потім гарно змити водою. Після цього гарно зволожте обличчя кремом. Максимальний ефект від таких процедур ви отримаєте, якщо пройдете курс з 4-8 пілінгів (раз на два тижні).
  15. Хлористий кальцій. «Голівудський пілінг» обличчя? Легко! Беремо одну ампулу хлористого кальцію, виливаємо на долоні і розтираємо. Наносимо на попередньо очищену шкіру обличчя. Почекайте, поки засіб висохне і повторіть процедуру ще два рази. Далі намильте руки і протріть обличчя (важливо, щоб мильні компоненти поєдналися з кальцієм). Ця маса прибирає верхній шар клітин, що ороговіли.
  16. Пентоксифілін. Цей препарат призначають при діабеті, гангрені, ішемічному інсульті, атеросклерозі тощо. «Пентоксифілін» покращує кровообіг і насичує тканини киснем. Препарат зробить вашу шкіру сяючою, здоровою на вигляд. Таблетки потрібно перемолоти на кавомолці до порошку, додати води, щоб вийшла кашоподібна консистенція. Нанесіть на обличчя, легенько втираючи.
  17. Гепаринова мазь. Цей препарат використовують для лікування варикозу і геморою. Гепаринова мазь тонізує, розширює капіляри, знімає набряки. Мазь покращує обмінні процеси. Наносьте Гепаринову мазь на обличчя і шию тонким шаром, оминаючи зону навколо очей. Почекайте 20 хвилин і змийте теплою водою. Робити такі процедури можна два рази на тиждень.
  18. Мазь Левомеколь. Цей препарат-антисептик використовують при інфекційних проблемах зі шкірою, при опіках, гнійних ранах, пролежнях, попрілостях тощо. «Левомеколь» зменшує запалення, подразнення, лікує прищі. Діюча речовина препарату покращує відновлення шкіри, загоює. Мазь «Левомеколь» можна використовувати як маску для обличчя (плюс на шкіру навколо очей). Наносимо тонким шаром, а через 15 хвилин змиваємо (тричі на тиждень).

Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватися

Коментарі

Коментарі відсутні


Читайте також:

Щоб не прискорити старіння, відмовтеся від цих б’юті-процедур після 40 років

Після 40 років в жіночому організмі відбуваються гормональні зміни, що впливають на шкіру і мускули обличчя. Знижуються пружність та тонус шкіри, змінюються контур і риси обличчя. Якщо ви не хочете ще більше прискорити такі зміни, лікарі-косметологи закликають відмовитися від деяких б’юті-процедур.

Інтервальне голодування підвищує ризики серцево-судинних захворювань

Люди, що дотримуються інтервального голодування за схемою 16/8, мали на 91% більші ризики смерті від серцево-судинних захворювань у порівнянні з тими, хто не практикує «інтервалку»! Окрім того, люди з уже наявними серцево-судинними проблемами під час інтервального голодування мали на 66% більші ризики інсульту та інфаркту.

Як компенсувати недосипання після нічних повітряних тривог

Кожна безсонна ніч негативно впливає на наше здоров’я, особливо страждає мозок. Це можна порівняти з прийомом великої дози алкоголю: підвищується тривожність, знижується здатність концентруватися.

Чому краще відмовитись від молока

Вже кілька років серед учених та лікарів ведуться розмови про шкоду молока, яке ми звикли вважати корисним і необхідним для організму. Давайте розберемося, кому ж все-таки краще перестати вживати молочні продукти.

Чим корисна куркума

Куркума – це спеція золотисто-помаранчевого кольору. Давайте поговоримо про її корисні властивості і про те, як саме вона впливає на організм. Куркуму використовують в Індії вже кілька тисячоліть як спецію та лікарську рослину. Її додають до їжі для кольору та аромату.

Магній: як зрозуміти, що його не вистачає

Магній зазвичай погано засвоюється – в організм потрапляє його лише 30% (за умови, що у вас немає нестачі вітаміну D). Якщо ж ви вживаєте алкоголь або курите, п’єте багато кави і зловживаєте солоним, магній може не засвоюватися взагалі (це стосується як їжі, так і препаратів магнію).

Як попередити облисіння

Облисіння – проблема, що турбує жінок та чоловіків будь-якого віку. Хвилюватись потрібно, якщо ситуація має масштабний характер, а об’єми втрати...

Як зрозуміти, що у вас нестача вітаміну D

Саме взимку зазвичай ми страждаємо на нестачу вітаміну D, адже надворі буваємо нечасто, день короткий, а сонця мало. Найменше ми отримуємо цього важливого вітаміну у період з листопада по березень, бо УФ-індекс в цей час занадто низький, скільки б часу надворі не перебували.

Гладка шкіра без страждань: досвід лазерної епіляції бікіні у LaserVille

Застосування Александритового лазера для епіляції в LaserVille має кілька переваг. По-перше, це швидка та ефективна процедура, яка може бути застосована на різних сферах тіла. По-друге, завдяки своїй довжині хвилі (близько 755 нм), олександритовий лазер ідеально підходить для обробки світлого або темного волосся

Як зрозуміти, що ви старішаєте занадто швидко: 7 основних ознак

Звичайно, кожна людина хоче якнайдовше залишатися молодою, але буває так, що організм зношується навіть швидше, ніж повинен за паспортним віком. Якщо ви помітили якісь з перерахованих нижче проблем, зверніться до лікаря.

10 продуктів, що покращують метаболізм

Інколи буває так, що метаболізм порушується або сповільнюється – і тоді у людини погіршується самопочуття, можливе ожиріння чи дисбаланс гормонів. Давайте дізнаємося, які причини і симптоми порушення метаболізму, а також які продукти покращують обмін речовин?

12 симптомів дефіциту магнію

Дефіцит магнію негативно відбивається на роботі практично усіх органів, адже цей мікроелемент необхідний для безлічі фізіологічних процесів. Найбільше страждають від дефіциту магнію серце, нирки та м’язи.

Колаген: міфи та реальність

Мабуть, практично кожен з нас бачив рекламу колагену. Давайте розберемося, що це і чи потрібно його приймати. Найпоширеніший білок у нашому організмі – це колаген. Він потрібен для шкіри, м’язів, сухожиль, кісток, хрящів. Колаген зміцнює тканини, робить їх пружними, аби вони витримували згинання та розтягнення.

Будьте обережні: список хвороб, що загострюються у спеку

Більшість людей важко переносять спеку. Зазвичай, коли жарко, ми стаємо млявими, швидко втомлюємось, у нас знижується концентрація і увага. Але є ще одна небезпека – це загострення хронічних хвороб і поява нових. Які ж захворювання зазвичай загострюються влітку?
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю