Ангіна

Ангіна.  Якщо хоч раз вона була у Вас або вашої дитини, Ви пам'ятаєте, що це таке.
 
Сьогодні 10 правил лікування ангіни:
 
 1.  Необхідно усвідомити, що ангіна (тонзиліт) - це не просто біль в горлі, що супроводжується високою температурою.  Це серйозне інфекційне захворювання, при якому відбувається інтоксикація всього організму.
 
2.  Неправильне, несвоєчасне лікування ангіни може привести до хронізації процесу.  У підсумку ви отримуєте бомбу уповільненої дії у вигляді вогнища хронічної інфекції.
 
 3.  Тільки лікар може поставити правильний діагноз, оцінити тяжкість стану і призначити лікування.  За ангіну можна прийняти ряд інших важких інфекційних захворювань, таких як дифтерія, мононуклеоз, що вимагають госпіталізації в стаціонар.
 
 4.  Не варто ходити на роботу;  ви легко можете заразити, а перенесена на ногах ангіна може  перейти в хронічну форму і розвитком ускладнень.
 
 5.  Необхідно виконувати всі вказівки лікаря.  Багато припиняють терапію антибактеріальними препаратами, ледь покращилося самопочуття.  Але тоді хвороба повернеться, а збудники придбають стійкість до впливу ліків.
 
 6.  У хворого обов'язково повинний бути окремий посуд, окремий рушник.  Необхідне щоденне вологе прибирання приміщення і провітрювання.
 
 7.  Уникайте їжі, дратівливою і без того запалене горло - кислої, солоної, гострої.
 
 8.  Чи не знімати наліт з мигдаликів самостійно.  Біла плівка на мигдалинах є захистом і перешкоджає поширенню інфекції.  Вона прийде до сама.  Намагаючись зняти плівку, ви ризикуєте отримати кровотеча або внести в горло додаткову інфекцію.
 
 9.  Для профілактики ангін важливо місцеве загартовування для підвищення стійкості слизової оболонки глотки.  Не забувайте про повноцінне харчування.
 
 10. Важливо вчасно лікувати супутні захворювання порожнини рота і носа.  Карієс, хворі ясна, риніти, аденоїди призводять до виникнення ангіни.  Будь-яке порушення носового дихання змушує людину дихати ротом, викликаючи переохолодження і пересихання слизової рото глотки, що також знижує її захисні властивості.
 
Бережіть себе!
Записатися на аналіз крові та консультацію до ЛОРав «ОН Клінік Полтава» можна за номером 0 800 30 77 33 або в @onclinic.ua



Чтобы оставить комментарий, необходимо авторизоваться

Комментарии

Нет комментариев


Читайте также:

Основні симптоми, при яких потрібно звернутися до ЛОР-лікаря

Основні симптоми, при яких потрібно звернутися до ЛОР-лікаря: 1. Виділення з носа, закладеність, свербіж, нежить тривалістю понад 10 днів. 2. Виражені болі в області...

Симптоми хронічного тонзиліту у дорослих.

Симптоми хронічного тонзиліту у дорослих Ознаки тонзиліту нагадують симптоматику гострих респіраторно-вірусних інфекцій та запальних захворювань. Більшість пацієнтів скаржаться на такі проблеми: ? відчуття першіння; ? болі...

Страшное слово «диафаноскопия» или как пучок света выявляет заболевания

Диафаноскопия используется врачами для выявления многих патологических состояний, в том числе и ЛОР-заболеваний

Магний: как понять, что его не хватает

Магний обычно плохо усваивается – в организм попадает его всего 30% (при условии, что у вас нет недостатка витамина D). Если вы употребляете алкоголь или курите, пьете много кофе и злоупотребляете соленым, магний может не усваиваться вообще (это касается как пищи, так и препаратов магния).

Как восстановить организм после приема антибиотиков: 5 советов от врачей

Врачи предупреждают: если во время лечения антибиотиками вы принимали пробиотики, далеко не всегда этого достаточно, чтобы восстановить организм. Мы собрали пять советов от врачей, что еще нужно делать, чтобы помочь организму.

Будьте осторожны: список болезней, обостряющихся в жару

Большинство людей тяжело переносят жару. Обычно, когда жарко, мы становимся вялыми, быстро устаем, у нас снижается концентрация и внимание. Но есть еще одна опасность – обострение хронических болезней и появление новых. Какие же заболевания обычно обостряются летом?

Почему не нужно лечиться хлорофиллиптом?

Хлорофиллипт – препарат, который выпускают исключительно в постсоветских странах. Только на некоторых веганских сайтах его можно найти как БАД. То есть зарубежная доказательная медицина хлорофиллипт не признает, причем на тему «противомикробной активности хлорофиллипта» нет ни одной публикации в Европе и Америке.

10 симптомов пониженного гемоглобина

Пониженный гемоглобин можно заподозрить у себя самостоятельно, если обратить внимание на эти 10 симптомов.

Комаровский: какие лекарства не нужно принимать вместе с антибиотиками

Доктор Комаровский рассказал, что параллельно с антибиотиками детям не нужно давать лекарства "для иммунитета", "для кишечника" или "против аллергии".

Чего нельзя есть при приеме антибиотиков и как питаться после лечения

Чтобы минимизировать побочные эффекты от приема антибиотиков, нужно отказаться от алкоголя, кофе, сладостей, ограничить молочные продукты и белковую пищу. Старайтесь питаться пять раз в день небольшими порциями

Как правильно выбрать пульсоксиметр

Пульсоксиметр должен быть точным, быстро переходить в режим работы, экономно расходовать энергию, иметь качественное изображение на экране и четкие, понятные показатели
САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ НАВРЕДИТЬ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ