Перенимая полезные привычки

Если попробовать понаблюдать за стройными людьми, то можно узнать много интересного. Возможно ли перенять полезные привычки?

 

Как часто, оправдывая свою непоследовательность или нерешительность, мы говорим: «Я не могу похудеть. У меня такая конституция, такие гены. Вон, некоторые, едят, все что хочется, целыми днями на диване валяются, а вес не прибавляется!» Признайтесь, хотя бы раз в жизни вы тоже произносили эту сакраментальную фразу. А приходилось ли вам действительно наблюдать за своей худощавой подругой, сестрой, дочерью? При наличии терпения вы сможете узнать много интересного о привычках тех, чьи фигуры вызывают восхищение и зависть.   Ученые, работающие над проблемой лишнего веса, конечно же, вели наблюдение за стройными людьми и… обнаружили некоторые закономерности в их поведении, над которыми стоит задуматься. Итак: ·         Стройные, подтянутые люди в среднем спят дольше, чем люди с лишним весом. В результате они просыпаются отдохнувшими, полными сил, настроенными на деятельность. ·         Стройные люди (не путать с истощенными и отягощенными вредными привычками), как правило, просыпаются… голодными. Завтрак не только заряжает этих людей энергией, он «подстегивает» обмен веществ, делает его более интенсивным.   ·         Люди с оптимальным весом чаще моются. Возможно, делать им это легче и приятнее, но факт остается фактом: всеми преимуществами мягкого массажа, благотворного воздействия воды и полезных косметических средств стройные люди пользуются значительно чаще.   А теперь самое важное: ·         Стройные люди меньше едят. И если вам кажется, что это не так, – это ваше заблуждение.

Иногда эти люди просто забывают про еду. Иногда у них нет настроения или подходящей компании. Часто им не нравится какая-то еда, и они легко отказываются от нее. Даже в гостях они могут спокойно заявить, что не голодны и пропустить часть праздничных блюд, болтая с друзьями. Суммируя все вышесказанное – у таких людей нет зависимости от пищи.  

  Между тем, современные исследования со всей определенностью доказали: люди с избыточным весом, как правило, переедают. Нарушение метаболизма, которое неизбежно происходит в организме, отягощенном избыточным жиром, сбивает механизм контроля над перееданием. В результате сигнал о сытости поступает тогда, когда норма значительно превышена. С учетом этих механизмов переедания и был разработан препарат, дающий возможность разорвать порочный круг, победить вредную привычку переедать. Фармакологическое действие препарата – речь идет о Меридиа – состоит в селективном торможении обратного захвата серотонина и норадреналина в синаптической щели.  

По сути, препарат действует на нейронном, межклеточном уровне. Меридиа оказывает двойное воздействие на энергетический баланс в организме. С одной стороны препарат усиливает и пролонгирует чувство насыщения, а с другой – увеличивает расход энергии за счет усиления термогенеза. При этом препарат не оказывает воздействия на допаминергическую систему и потому не вызывает лекарственной зависимости. В результате – в распоряжении всех, кто безуспешно пытается перенять привычки стройных людей, появился эффективный препарат, действительно способный научить нас есть меньше и получать от этого удовольствие. ЕСТЬ СРЕДСТВО ЕСТЬ МЕНЬШЕ!            Больше информации – на сайте www.vesu.net, а также на горячей линии (495) 788-90-97, 8 (800) 200-13-31, на которой консультируют врачи-диетологи.

Опубликовано на правах рекламы


Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватися

Коментарі

Коментарі відсутні


Читайте також:

Щоб не прискорити старіння, відмовтеся від цих б’юті-процедур після 40 років

Після 40 років в жіночому організмі відбуваються гормональні зміни, що впливають на шкіру і мускули обличчя. Знижуються пружність та тонус шкіри, змінюються контур і риси обличчя. Якщо ви не хочете ще більше прискорити такі зміни, лікарі-косметологи закликають відмовитися від деяких б’юті-процедур.

Інтервальне голодування підвищує ризики серцево-судинних захворювань

Люди, що дотримуються інтервального голодування за схемою 16/8, мали на 91% більші ризики смерті від серцево-судинних захворювань у порівнянні з тими, хто не практикує «інтервалку»! Окрім того, люди з уже наявними серцево-судинними проблемами під час інтервального голодування мали на 66% більші ризики інсульту та інфаркту.

Як компенсувати недосипання після нічних повітряних тривог

Кожна безсонна ніч негативно впливає на наше здоров’я, особливо страждає мозок. Це можна порівняти з прийомом великої дози алкоголю: підвищується тривожність, знижується здатність концентруватися.

Чому краще відмовитись від молока

Вже кілька років серед учених та лікарів ведуться розмови про шкоду молока, яке ми звикли вважати корисним і необхідним для організму. Давайте розберемося, кому ж все-таки краще перестати вживати молочні продукти.

Чим корисна куркума

Куркума – це спеція золотисто-помаранчевого кольору. Давайте поговоримо про її корисні властивості і про те, як саме вона впливає на організм. Куркуму використовують в Індії вже кілька тисячоліть як спецію та лікарську рослину. Її додають до їжі для кольору та аромату.

Топ-18 дешевих аптечних засобів для краси

Ми вирішили скласти список препаратів для шкіри, волосся та нігтів, що легко можуть замінити дорогі засоби та салонні процедури. Активні речовини цих бюджетних препаратів входять до складу дорогої косметики.

Магній: як зрозуміти, що його не вистачає

Магній зазвичай погано засвоюється – в організм потрапляє його лише 30% (за умови, що у вас немає нестачі вітаміну D). Якщо ж ви вживаєте алкоголь або курите, п’єте багато кави і зловживаєте солоним, магній може не засвоюватися взагалі (це стосується як їжі, так і препаратів магнію).

Як попередити облисіння

Облисіння – проблема, що турбує жінок та чоловіків будь-якого віку. Хвилюватись потрібно, якщо ситуація має масштабний характер, а об’єми втрати...

Як зрозуміти, що у вас нестача вітаміну D

Саме взимку зазвичай ми страждаємо на нестачу вітаміну D, адже надворі буваємо нечасто, день короткий, а сонця мало. Найменше ми отримуємо цього важливого вітаміну у період з листопада по березень, бо УФ-індекс в цей час занадто низький, скільки б часу надворі не перебували.

Гладка шкіра без страждань: досвід лазерної епіляції бікіні у LaserVille

Застосування Александритового лазера для епіляції в LaserVille має кілька переваг. По-перше, це швидка та ефективна процедура, яка може бути застосована на різних сферах тіла. По-друге, завдяки своїй довжині хвилі (близько 755 нм), олександритовий лазер ідеально підходить для обробки світлого або темного волосся

Як зрозуміти, що ви старішаєте занадто швидко: 7 основних ознак

Звичайно, кожна людина хоче якнайдовше залишатися молодою, але буває так, що організм зношується навіть швидше, ніж повинен за паспортним віком. Якщо ви помітили якісь з перерахованих нижче проблем, зверніться до лікаря.

10 продуктів, що покращують метаболізм

Інколи буває так, що метаболізм порушується або сповільнюється – і тоді у людини погіршується самопочуття, можливе ожиріння чи дисбаланс гормонів. Давайте дізнаємося, які причини і симптоми порушення метаболізму, а також які продукти покращують обмін речовин?

12 симптомів дефіциту магнію

Дефіцит магнію негативно відбивається на роботі практично усіх органів, адже цей мікроелемент необхідний для безлічі фізіологічних процесів. Найбільше страждають від дефіциту магнію серце, нирки та м’язи.

Колаген: міфи та реальність

Мабуть, практично кожен з нас бачив рекламу колагену. Давайте розберемося, що це і чи потрібно його приймати. Найпоширеніший білок у нашому організмі – це колаген. Він потрібен для шкіри, м’язів, сухожиль, кісток, хрящів. Колаген зміцнює тканини, робить їх пружними, аби вони витримували згинання та розтягнення.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю